Gezondheid en welzijn Gezondheid en welzijn

Gezondheid en welzijn

Leven met pijn, kletsend het jaar door.


Ik heb vanochtend gefietst, ondanks de pijn. Ik denk te merken dat mijn conditie iets verbeterd
Verder geen plannen vandaag, lekker rustig. 

Alcedo schreef op 21-06-2023 om 07:52:

Rustig aan doen dan vandaag Lientje.
Hopelijk helpt dit dan Picunia.

Is idd mijn planning. Heb om te beginnen  al uitgeslapen.  Eerste was draait. Zo eerst maar eens koffie. En het schaduwdoek weer ophangen voor mijn raam. Had ik eraf gehaald vanwege het slechte weer gisteravond  

Alcedo schreef op 21-06-2023 om 07:52:

Ik heb vanochtend gefietst, ondanks de pijn. Ik denk te merken dat mijn conditie iets verbeterd
Verder geen plannen vandaag, lekker rustig.

Wat fijndat je conditie  verbetert Alcedo! En stoer dat je zo volhoudt!  Ik heef zelf snel op. Begin altijd enthousiast,  maar na een paar manden heb ik allemaal  smoesjes, druk op het werk, moe, pijn. Wat dat aangaat ben ik geen doorzetter

lientje69 schreef op 21-06-2023 om 09:14:

[..]

Wat fijndat je conditie verbetert Alcedo! En stoer dat je zo volhoudt! Ik heef zelf snel op. Begin altijd enthousiast, maar na een paar manden heb ik allemaal smoesjes, druk op het werk, moe, pijn. Wat dat aangaat ben ik geen doorzetter

Ach, het is nu mooi weer, dan gaat het wel. Als het slecht weer is, zal ik of weer naar de sportschool moeten, of het komt er dan dus niet van.

Goed dat je zo aan je conditie werkt, Alcedo!

Zware dag gehad vandaag.  Geestelijk  voornamelijk.  Maar dat voel ik lichamelijk  behoorlijk.  Deze  dag gaat nog meer gevolgen krijgen ( dochter heeft aangifte gedaan  voor iets) en daar zie ik best tegenop.

Lientje: heel veel sterkte voor jullie allemaal! Dapper van dochter!

sterkte lientje

Vanochtend (eindelijk) bij mijn oma geweest. Ik vind dat ze echt achteruit gaat, maar ik krijg er lastig hoogte van. Ik word ook niet echt op de hoogte gehouden dus heb weinig informatie. 

Vanmiddag nog naar de fysiotherapeut. Morgen een drukke dag, dus ik probeer het vandaag rustig aan te doen

Alcedo schreef op 23-06-2023 om 10:46:

Vanochtend (eindelijk) bij mijn oma geweest. Ik vind dat ze echt achteruit gaat, maar ik krijg er lastig hoogte van. Ik word ook niet echt op de hoogte gehouden dus heb weinig informatie.

Vanmiddag nog naar de fysiotherapeut. Morgen een drukke dag, dus ik probeer het vandaag rustig aan te doen

Misschien toch wat vaker een kort bezoekje brengen. Moeilijk als je een dierbare zo achteruit ziet gaan.

MrsMary schreef op 23-06-2023 om 10:54:

[..]

Misschien toch wat vaker een kort bezoekje brengen. Moeilijk als je een dierbare zo achteruit ziet gaan.

Ja, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Mijn oma krijgt veel bezoek en heeft dus niet altijd tijd en ik heb het zelf ook vrij druk. 

Hier  vandaag  weinig  gedaan.  Veel pijn, waarschijnlijk  een gevolg van stress gisteren  en er schijnt mist op komst te zijn. Hang op de bank, af en toe wat lezen. Kan niet echt mijn draai vinden en voel me ook vreselijk moe. Lig wel zo'n 10 uur in bed, maar ben erg veel wakker. Val wel binnen  10 minuten in slaap  weer maar toch.
Komende  week vanaf  morgen  veel werken,  en dat valt niet mee op  onze afdeling.  

Alcedo, ging het bij de fysio?
MrsMary en broodjebrie: dank jullie  wel!

Vandaag een megadrukke dag achter de rug. Wel gezellig, maar veel pijn nu en ook nog migraine. Man is vanavond nog weg dus ik hou me maar rustig. Morgen ook geen plannen gelukkig.

@Lientje, de fysio maakt mijn spieren echt goed los, weet ook precies wat hij moet doen na al die jaren. Ik ga dat wel missen straks. 

Moet je met fysio stoppen, Alcedo?

Kan je bijvoorbeeld  als verjaardag/ sintcadeau ( ik noem maar wat geks ) niet een of twee fysio behandelingen vragen Alcedo? Ik wil er ook wel 1 of 2 sponsoren voor je !
Dan kan je toch nog af en toe heen.

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.