Seksualiteit Seksualiteit

Seksualiteit

BDSM, voor de liefhebbers - deel III (gesloten)


Naar laatste reactie
Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.

Nou, geen sprankelend nieuws hier..... Er zaten een paar dingetjes in het contact met de meneer die ik vreemd begon te vinden en inmiddels is het contact er niet meer.

Het was ook te mooi om waar te zijn, heb het inmiddels wel weer uit mijn systeem gelukkig.

Ach, en wie weet waar ik in de toekomst nog tegenaan ga lopen.

Lollypopje

Lollypopje

23-05-2023 om 15:38 Topicstarter

@Beau jammer dat hij toch niet okee bleek, maar fijn dat je dat in elk geval vooraf ontdekte

En gelukkig zijn er ook hele leuke wel okee kinki mannen

Dat geloof ik meteen

Ik sprak gister een "zogenaamde" dominante man op tinder, daar kreeg ik toch de kriebels van, op de verkeerde manier. Volgens mij had hij geen idee wat BDSM inhoud en zocht ie iemand om zijn (niet al te spannende) schattige fantasietjes over een keer zonder slipje naar de supermarkt mee te delen of zo.

Wat natuurlijk prima is, ieder zijn ding, maar ga dan niet de expert uithangen, die zelfs bij deze beginner al meteen door de mand valt. Ik heb hem aangeraden om zich eens in te lezen en zijn profiel even aan te passen naar: op zoek naar een beetje spannende dingetjes, dan vind hij misschien wat hij zoekt.

Was heel niet onderdanig van mij  er zat nog geen greintje dominantie in zijn pink geloof ik. 

Wat een grapjas.... 

Lollypopje

Lollypopje

23-05-2023 om 16:51 Topicstarter

Beaunicorn schreef op 23-05-2023 om 15:59:

Dat geloof ik meteen

Ik sprak gister een "zogenaamde" dominante man op tinder, daar kreeg ik toch de kriebels van, op de verkeerde manier. Volgens mij had hij geen idee wat BDSM inhoud en zocht ie iemand om zijn (niet al te spannende) schattige fantasietjes over een keer zonder slipje naar de supermarkt mee te delen of zo.

Wat natuurlijk prima is, ieder zijn ding, maar ga dan niet de expert uithangen, die zelfs bij deze beginner al meteen door de mand valt. Ik heb hem aangeraden om zich eens in te lezen en zijn profiel even aan te passen naar: op zoek naar een beetje spannende dingetjes, dan vind hij misschien wat hij zoekt.

Was heel niet onderdanig van mij :$ er zat nog geen greintje dominantie in zijn pink geloof ik.

Wat een grapjas....

Maargoed ook dan dat dat alleen hoeft bij mensen met wie je dat afspreekt

Iedereen die wat anders verwacht lach ik heel erg hard uit

Zijn kinki fantasie is inderdaad niet echt 'keiharde SM' maar als hij het leuk vind dat soort opdrachten te geven is het wel een vorm van Dominantie. Maar verdiepen in bdsm als je kennis niet verder gaat dan dat is zeker nuttig, want anders krijgt die arme man nog een hartverzakking van de fantasieën die hij gaat horen 😂

Overigens dat hij voor jou niet Dominant lijkt, betekent niet dat hij in een ander geen onderdanigheid zou kunnen losmaken. Ik ken Dominanten waar ik het ook niet in zie, maar waar ik vervolgens een andere onderdanige vol overgave op diens knieën zie gaan. Dus blijkbaar past ook op dit gebied op elk potje wel een dekseltje

Is ook zo hoor, vandaar dat ik zei: Ieder zijn ding..... 
Maar zet dan niet in je profiel dat je een dominante man bent, op zoek naar een sub, want dan kan die sub nog wel eens heel erg eng zijn, met haar verlangens 

Nu aan het kletsen met een meneer die "het" wel in me losmaakt.
Maar goed, dat ga ik eerst even heel goed uitzoeken allemaal, voor ik weer te enthousiast ergens induik.

Lollypopje

Lollypopje

25-05-2023 om 10:48 Topicstarter

Nouja dat hangt van het type sub af dat die zoekt. Er zijn er ook voor wie dat ook niet verder gaat dan wat licht kinki opdrachten. Maar het is wel handig om het wat beter te specificeren, want ik zou zo iemand waarschijnlijk nachtmerries bezorgen 😂

Leuk dat je weer een ander hebt gevonden, maar wel goed dat je je niet meteen laat meeslepen door wat hij los maakt. Sommigen zijn er gewoon heel goed in om online precies de juiste dingen te zeggen, terwijl ze niet okee zijn of gewoon niet weten wat ze doen.

Tips die ik altijd geef om te vragen;

Vraag naar zijn fantasieën en wensen. Daarmee voorkom je dat hij je naar de mond praat.
Vraag naar zijn ervaring, niet in het aantal jaar maar concrete voorbeelden. Iedereen kan zeggen 10 jaar ervaring te hebben, maar voor sommigen betekent dat enkel online, voor anderen dat ze al 10 jaar hetzelfde fout doen zonder hun kennis te vergroten, etc.
Heel veel doorvragen op zijn antwoorden.

En wat voor mij persoonlijk belangrijk is, is dat hij mij niet gaat Domineren zonder mijn expliciete toestemming. Ook niet online. Ook niet als grapje. Ook niet om even te testen. Etc... Gewoon niet.
De reden hiervoor is ten eerste dat concent super belangrijk is bij bdsm en een goede D met voldoende dat snapt en dat niet zomaar zal proberen. Dat wel doen, maakt hem niet automatisch fout, maar kan dus ook getuigen van gebrek aan kennis van de basis van bdsm.
Daarnaast zal een foute D dit ook gebruiken om je hoofd binnen te kruipen. Hoe eerder hij jouw onderdanigheid triggert, hoe makkelijker hij je mee krijgt en hoe moeilijker het voor je wordt om te zien dat er dingen niet kloppen.

Wat een goeie adviezen Lollypopje. De man waar ik contact mee heb voldoet vooralsnog aan de voorwaarden. Toch blijft het voorlopig nog even bij chat en belcontact en dat bevalt goed. Niets overhaasten.

Het aparte is dat ik nog een contact heb en die wil juist gedomineerd worden. En eerlijkgezegd heeft dat ook wel wat. Ook hier heb ik amper ervaring mee maar stap voor stap neemt hij me hierin mee. Op dit moment gaan er dus twee werelden voor mij open. Twee interessante werelden met een stel geweldige meiden als begeleiding hier op het forum. ♥️

EnchantingChamois89

EnchantingChamois89

25-05-2023 om 14:09

Hiiii 👋

Ben een beetje de weg kwijt in dit topic 😅
Ik wil op zoveel reageren, maar waar te beginnen 🤷‍♀️ Wel heel leuk om te lezen allemaal 😊

@Beaunicorn en @Thora volgens mij heb ik jullie nog geen “hallooo” gezegd 😳
Welkom allebei! 

Wat goed hoe je ‘t rustig aanpakt Thora!
Ik ben ook vrij traag, maar maak daardoor voor mijn gevoel alles heel bewust mee
Bellen en chatten kan ook super intensief zijn
Maar het leest vooral heel leuk en lief 😊
Spannend! Die switch gevoelens 😁 Meteen een hele nieuwe wereld die voor je opengaat
Mag ik vragen wat je leuk lijkt aan domineren? Dat horen we niet zo vaak in dit topic 😅

@Beaunicorn Jij weet duidelijk wat je zoekt! 
leuk ook gelijk een nieuw contact opgeduikeld 😊
Misschien heb ik ‘t gemist hoor, maar gebruik jij enkel Tinder om aan een dominant te komen?
Wist heul niet dat dat kon! 😱 Dan gaat er voor mij ook een nieuwe zoekwereld open 😅

 

EnchantingChamois89

EnchantingChamois89

25-05-2023 om 14:32

@stars Ben je er nog? Gaat het goed? 
Begin beeest wel een beetje nieuwsgierig te worden hoe ‘t nu met jou is? 😊
Hopelijk ben je vooral stil omdat je de D/s te pakken hebt die je wilt 🤗

@nomen Ups en downs lees ik, maar vooral dat er ergens vorm aangegeven wordt 
Hoe gaat het bij jullie? Hopelijk stralen jullie nog lekker samen ☀️

@martje Ik blijf het zeggen! Je bent super stoerrrr 
Kan me zooooo goed voorstellen dat je je op het feestje verheugd! 😁👏
Lukt het schrijven je een beetje? 😊

@poison Wat naar!!! 🥲 En wat pak je het eigenlijk tegelijkertijd ook heel erg goed op! 
Als we je kunnen helpen bij de kriebels om te helpen zoeken naar iemand die goed is in krabben, laat het ons weten 😊
Maar eerst eventjes rustig alles een plekje geven, lukt dat al een beetje? 
Dikke, dikke knuffel voor jou 

@Lolly Jouw adviezen zijn heel erg geweldig fijn! ❤️ Jouw verhalen eigenlijk ook 😁
Zou je een mooie herinnering willen delen? Ik vind ze altijd zo leuk om te lezen 😋 #ego post
(En natuurlijk niet doen als LC in de weg zit, of je gewoon geen zin hebt😘) 

@Citroentje haaaa! Nog eentje die het lastig vind contact te leggen 😁👏
(ok, dat is eigenlijk helemaal niet leuk, maar de herkenning is wel fijn 😋) 
Ben je weer met iets bezig? Of laat je het even liggen allemaal? Mag ik vragen naar wat voor een Munch je geweest bent? 
@Feniks Druk! Met af en toe kink lees ik😊
Blij te lezen dat jij en je vriend nog zo lekker gaan samen ❤️
Nog (on) spannende dingen meegemaakt? 
@Kelly hoe gaat het bij jou? Jij klinkt ook druk! Lukt het je nog om af en toe een feestje mee te pikken? 😊

EnchantingChamois89

EnchantingChamois89

25-05-2023 om 14:47

Hier gaat het helemaal naar wens 😁

Vriendlief is een heuse Daddy geworden, inclusief alle verantwoording dat het met zich meebrengt ❤️

We spelen oa met gewicht (ik moet op gewicht blijven, mag niet afvallen), gedrag manipulatie (wat ik mooier in het Engels vind klinken 🫢) en hypnose
Super leuk allemaal 😁👏
Hij maakt mij blij 

Verder zit ik nog steeds op een kink koopverbod en dat is eeuwig jammer 😭😭
(Zo jammer, dat ik misschien wel wat stiekem ga bestellen 😋) 

En zou ik toch nog steeds willen daten met al die betweters die zichzelf leraar of lerares noemen 😍

Zo, nu wel weer genoeg smileys achtergelaten
Woesjjj 

Oooooh Lolly, ik ben zo blij met jouw tips!! 

Beertje, ik scoor ze gewoon op tinder, en er is ook een app Feeld, daar wemelt het ervan

Hoi Beertje. Wat een warm welkom Maar over dat domineren. Ik ben een redelijk sterke vrouw met veel mannelijke energie. Dit is ook denk ik waarom het mij aantrekkelijk lijkt om een ondergeschikte rol te spelen. Echter kwam via een datingsite, niet Tinder, een man in mijn lijstje die het spannend vind gedomineerd te worden. Hij is gek op sterkte vrouwen en in eerste instantie ging het over stoeien. Nu heb ik vechtsport gedaan en daar ging het sparren altijd gemengd dus ik vond dat stoeien wel grappig. Later ging hij over op het "echte werk" zeg maar. In eerste instantie had ik er moeite mee omdat ik dacht dat hij wilde dat ik hem echt veel pijn deed. Ik vind hem namelijk heel lief. Te lief om eens even lekker af te ranselen. Ik heb dat tegen hem gezegd en toen bleek dat het toch ietwat anders zat. Hij wordt graag hard aangepakt en krijgt graag opdrachten. Die opdrachten zijn uiteraard ten goede van mijn genot. Ook houdt hij wel van het ruwe werk maar doelbewust pijnigen is hij niet van. Pfieuw dat scheelde. Hij is een man met een best behoorlijke positie binnen het bedrijf waar hij werkt. En juist omdat hij altijd alles onder controle heeft vind hij het heerlijk om zich zo over te geven en ondergeschikt te zijn. En nu ik een beetje begin te begrijpen wat de bedoeling is krijg ik er ook steeds meer schik in. Echter zoals ik al zei speelt alles zich nog af op de chat en aan de telefoon. Maar eerlijk gezegd kan ik bijna niet meer wachten de heren live te ontmoeten. 

Beaunicorn schreef op 25-05-2023 om 16:45:

Oooooh Lolly, ik ben zo blij met jouw tips!!

Beertje, ik scoor ze gewoon op tinder, en er is ook een app Feeld, daar wemelt het ervan

Ja, Feeld daar had ik ook van gehoord. Dat je dan nog steeds serieus het kaf van het koren moet scheiden. Maar dat er in ieder geval openlijker over kinks wordt gesproken.

Grappig dat jij Dominanten op Tinder vindt, Beaunicorn, dat had ik ook niet verwacht. Hoe gaat het met de laatste match?

Dat klinkt heel leuk Thora, jullie zijn lekker bezig om wensen en grenzen in kaart te brengen.
Ik ben ergens ook wel benieuwd of ik een dominante kant heb. Ik weet dat ik het in één relatie leuk vond om diegene te knijpen, te slaan. Helaas ben ik nog niemand tegengekomen om dit mee uit te proberen.

Beertjelief, zo fijn om te horen dat het helemaal lekker loopt tussen jullie ❤️

Dat kinkkoopverbod omzeilen, als hij daar achter komt, zal er wel een consequentie aan vast zitten. Ik ben benieuwd wat voor soort consequentie, slaag, regels schrijven, in de kooi, of nog iets anders?

Wat bedoel je met daten met een leraar of lerares? 
Ik geloof niet dat ik dit van je weet: ben je monogaam, polyamoreus, of ....?

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.