Media en cultuur
WarpedTrout14
12-07-2021 om 12:03
Overleden in showbizz
Zag net op NOS dat Sandra Timmermans, de dochter van Gert en Hermien is overleden. 57 jaar pas. Tjeetje, en ze had al zoveel meegemaakt in dat bizarre gezin.
Ysenda
15-06-2026 om 20:03
Magnoliatakje schreef op 15-06-2026 om 19:32:
Wim T Schippers is overleden, de stem van oa Ernie.
https://www.nu.nl/media/6399504/kunstenaar-en-bert-ernie-stemacteur-wim-t-schippers-83-overleden.html
Bert, bert, ik heb zo'n vreselijke dorst.
Iconische stem die man.
Bolmieke
15-06-2026 om 20:21
Vrijdagavond Suite op de radio eind jaren 70 met engelstalige nummers die hij letterlijk naar het Nederlands vertaalde dat was hilarisch (jij kan rinkelen mijn bel) het was een heel komisch radioprogramma. Zo veel leuke tv programma's en inderdaad ook de stem van Ernie.
Ik heb een tijdje aan de Rietveld Academie gestudeerd en een van de docenten had nog les gegeven aan hem en hij vertelde dat Wim T Schippers bij tekenen in Artis altijd de dieren op ware grootte tekende
😄, wel typerend voor hem. Erg jammer dat hij overleden is
Thora
16-06-2026 om 08:42
Ik weet nog Ronflonflon met Jacques Plafond. Hilarisch was dat. Toen de VPRO nog leuk was. Alles kon en mocht. Ook heeft hij ooit een toneelstuk voor honden geschreven. Going to the Dogs. Het publiek zat anderhalf uur naar een paar Duitse herders in een soort huiskamer op het podium te kijken. Je moet er maar op komen.
Ginevra
16-06-2026 om 10:13
Thora schreef op 16-06-2026 om 08:42:
Ik weet nog Ronflonflon met Jacques Plafond. Hilarisch was dat.
Ik weet vooral die liedjes en jingles nog.
Rrrrrrroonnnnn, rrroonnnnflonnnflooonnnnn
De post, de post, wat brengt vandaag de post!
Wat aten zij wat aten zij, wat aaaaaaaten zij. Wat was het, wie maakte het, hoe smaakte het, en hoe is het bekomen?
Kloteplaat, kloteplaat!
Totale meligheid maar het is toch blijven hangen. In die tijd was radio verder ook nog vrij braaf, dus dit programma gold als totaal ontregelend.
Nighttripper
16-06-2026 om 16:24
Vanavond een docu over Wim T Schippers,als een soort eerbetoon aan deze veelzijdige kunstenaar, https://www.vpro.nl/artikelen/vpro-eert-ontregelende-alleskunner-met-herhaling-80-jaar-reeds-op-de-t-bij-wim-schippers
Zelf heb ik nog het meest met het door hem bedachte personage Sjef van Oekel..reeds. Hier wordt Schippers op 1.05 min uit z'n eigen bedachte show gegooid door diezelfde van Oekel😁
madee
17-06-2026 om 11:29
Niet bepaald showbizz, maar wel een bekende lieverd
https://www.nu.nl/media/6399687/jelte-5-van-serious-request-overleden-heeft-zijn-rust-gevonden.html
Zo verdrietig allemaal, zo jong
Thora
17-06-2026 om 17:00
madee schreef op 17-06-2026 om 11:29:
Niet bepaald showbizz, maar wel een bekende lieverd
https://www.nu.nl/media/6399687/jelte-5-van-serious-request-overleden-heeft-zijn-rust-gevonden.html
Zo verdrietig allemaal, zo jong
Helaas is dat zo met metabole ziektes. Die kindjes worden nooit oud. Er was toen nog een reclame waar hij met zijn gezin in zat voor Metakids. Omdat hij niet oud zou worden vierden ze iedere maand zijn verjaardag. Heel triest.
Beterlaat2021!
17-06-2026 om 18:13
Vanavond om 22.30 u op NPO3 een uitzending over Jelte en zijn ziekte.
