Media en cultuur Media en cultuur

Media en cultuur

Het blok 2025


Vreemd die van Bianca en Silvio staat er kaal en bijna zonder meubels op. Van die alpacas is ook niks te zien.

ja, ook geen van hun excentrieke meubels. Ik denk dat ze het niet afgemaakt hebben. 

Bedankt voor de spoilers….not!

Neweve

Neweve

10-05-2026 om 21:41 Topicstarter

madee schreef op 10-05-2026 om 19:36:

Bedankt voor de spoilers….not!

Excuus. Ik ga er meer op letten. 

Het is overigens nog geen zekerheid maar speculatie op basis van de funda post. 

(Let op: vorig jaar lieten ze alleen de fotos zien van de ruimtes die af waren. Nu staan er al meer fotos op (je ziet ook de woonkamer bijvoorbeeld)).

Hier ook sorry heb er niet over nagedacht.
maar denk inderdaad dat het niet veel zegt over hoe het verder gaat.

Neweve

Neweve

12-05-2026 om 12:53 Topicstarter

Mogen ze dit seizoen ook bouwmaterialen voor volgende ruimtes bestellen? 

Ik kijk nu de aflevering van vandaag/gisteren en Frank en Lotty ontvangen een giga stapel gipsplaten, dat terwijl de keuken bijna af is dus die moet dan voor een andere ruimte zijn denk ik.

Zouden Patrick en Marloes er echt uit zijn?

Pooh-Bear schreef op 13-05-2026 om 23:50:

Zouden Patrick en Marloes er echt uit zijn?

Ik denk dat ze in ieder geval even naar huis gaan, misschien alleen om af te koelen en afstand te nemen, maar kan ook uit de race stappen zijn.

Neweve

Neweve

14-05-2026 om 21:13 Topicstarter

Aan alle kanten worden bouwregels overtreden. Maar ik snap wel dat als er geen consequenties aan hangen dat je makkelijker familie lange elkaar blijven of alvast weer begint. 

Ze doen er wel kinderachtig over. Volgens mij doen ze allemaal wel iets wat niet volgens de regels is maar o wee als een ander het doet.
Je ziet ze allemaal zeuren over elkaar alleen Bianca en Sylvio bemoeien zich met niemand.

Steffie 🤥

Ik vind Steffie en Gregor echt niet leuk. Al doen ze het wel goed, helaas Altijd af en ziet er strak uit!
Maar dat afzeiken van anderen, pff..

Ik snap trouwens ook niet dat ze Bianca en Silvio zo door laten ploeteren en ze niet naar huis sturen (of zelf naar huis gaan). 
Dit kan toch niet?!

Neweve

Neweve

15-05-2026 om 12:35 Topicstarter

HAHA!wait..what schreef op 15-05-2026 om 11:25:

Ik snap trouwens ook niet dat ze Bianca en Silvio zo door laten ploeteren en ze niet naar huis sturen (of zelf naar huis gaan).
Dit kan toch niet?!

Eens. Ik snap ook wel dat ze voor de overgenomen kamers moeten betalen maar dat was ook een prima moment geweest om te wisselen met een ander koppel. (Die dan met een "schone" lei kon beginnen). Nu levert het alleen maar meer problemen op.

Ik denk dat we ook een deel niet te zien krijgen. Want waarom vragen ze bij Patrick en Marloes wel om een planning maar bij B&S niet?

Weet iemand hier toevallig hoe lang Het Blok nog duurt?

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.