Gezondheid en welzijn Gezondheid en welzijn

Gezondheid en welzijn

Leven met pijn, kletsend het jaar door.


Het gaat wel met de pijn, maar ik blijf ook zoveel mogelijk zitten met mijn been omhoog.

Wat een ellende,  mrsMary, met dat oor. Ben je al eens bij een KNO-arts geweest? Ik heb ook wel eens een oorontsteking gehad. Wat is dat pijnlijk! Ik hoop dat het snel beter gaat en wens je sterkte.

Lientje, wat jammer dat je nu last van je achillespees hebt. Er is ook altijd wat, hoe herkenbaar. En wat kan je daar genoeg van hebben, hé?
Ook voor jou sterkte!

Hoe gaat het met de voet vanochtend Picunia? Hopelijk iets beter.

Ik kreeg gisteravond een verkrampt spiertje in mijn rug en nu doet mijn hele onderrug pijn, incl. uitstraling naar de benen. Ik had best wel wat plannen, maar dat heb ik maar gereduceerd tot twee keukenkastjes schoonmaken (alleen buitenkant) en ik moet nog naar de fysiotherapeut. Verder dus maar wat rondhangen en veel koffiedrinken

Hier ging ik mijn werkkleding  strijken. Had ik er een pen in laten zitten  
Nu dus al de hele ochtend aan het boenen.
Straks weer werken dus ik ben niet zo blij.

Goedemiddag allemaal
Picunia wat vervelend van je voet, gaat het nu een beetje?

Mrs Mary ik hoop dat de arts wat kan betekenen voor je oor.

Lientje, een achillespees kan erg pijnlijk zijn, heb er helaas ook ervaring mee.

Alcedo, wat vervelend van je rug, misschien kan de fysiotherapeut wat verlichting brengen vanmiddag. 

Hartelijke groeten 

Hoi allemaal, 
Met mijn voet gaat het wel weer wat beter, gelukkig!

Alcedo, wat vervelend van je rug. Je hoort ook bij de pechvogels. Sterkte!

Lientje, wat stom van die pen. Heb je de inkt weer uit de kleding gekregen? Dit gebeurt altijd als je het helemaal niet kunt gebruiken. Hopelijk heb je een rustig dienst.

Picunia schreef op 31-07-2023 om 22:26:

Hoi allemaal,
Met mijn voet gaat het wel weer wat beter, gelukkig!

Alcedo, wat vervelend van je rug. Je hoort ook bij de pechvogels. Sterkte!

Lientje, wat stom van die pen. Heb je de inkt weer uit de kleding gekregen? Dit gebeurt altijd als je het helemaal niet kunt gebruiken. Hopelijk heb je een rustig dienst.

Het is er nu voor 95 procent uit.

Toen was mijn hg vlekweg voor pen leeg. Morgen krijg ik een nieuw  flesje binnen.  Dan hoop ik de laatste restjes er ook uit te krijgen. Mijn dienst was redelijk.  Goed te doen. Morgen eerder beginnen  vanwege een informatieve bijeenkomst.  En als het tegenzit  ook langer blijven want het is nog niet bekend  of er wel een nachtdienst  is. Zieken, vakantie  , doffe  ellende.

Fijn overigens Picunia  dat het beter gaat met je voet!

Goedemorgen 
Na een drukke  avonddienst  heb ik gelukkig een redelijke  nacht gehad.
Voel me ook redelijk,  op die vervelende  achillespees  na.
Heb  daar inmiddels  zo'n speciale sok voor in de nacht. Vannacht  voor  het eerst  aangehad. Zit erg onprettig,  en tot nu toe  nog geen resultaat.  Heb nu voor  overdag  een gelsokje om de pijn te dempen, kijken  of dat helpt.

Wat vervelend, die achillespees. Ik hoop dat het gelsokje gaat helpen.

Tot nu toe weinig resultaat  voor wat betreft de nachtsok/ spalk en het gelsokje helaas.
Vandaag ook meer van mijn normale  pijn. Logisch,  want het was weer behoorlijk  hektisch op mijn werk. Voordeel daarvan was dat de dag omgevlogen is.
Nu avondje relaxen op de bank. Morgen mantelzorg voor moeder.
Weekend weer werken. Weinig vrij deze weken dus ook weinig tijd hier te schrijven.

Lientje, misschien toch eens naar de huisarts?

Ik heb gisteren het rekverband van mijn voet gehaald. Nog een beetje dik en blauw. Aan de eind van de dag had ik toch wat meer pijn. Vandaag maar wat meer rust, maar zonder rekverband.

Gisteren is schoonmoeder weer opgenomen in het ziekenhuis, want ze voelde zich beroerd. Kennelijk speelt er een ontsteking, want ze heeft een infuus met antibiotica. Het ging zo goed, zo jammer.

Picunia, huisarts kom ik niet meer. Te veel ergernis  daarvan gehad die een keer per 2 jaar dat ik daar kom. Niet serieus  genomen. Ben daar wel klaar mee.
Wat jammer en naar voor schoonmoeder  zeg!  Sterkte ermee!

Ik probeer  vandaag  een beetje rust te houden. Was vanmorgen  met moeder boodschappen  doen  en was behoorlijk  duizelig  in de supermarkt.  Denk dat ik wat meer rust nodig heb. Helaas  wordt me dat niet gegund qua werk, weekend  weer werkenen dan vanaf dinsdag weer 3 dagen. Alleen maandag vrij. Eén  dagje is ook gewoon  te kort om te herstellen  van een baan als de mijne als chronisch pijnpatiënt. 

Vandaag  nog wel naar het paard, man gaat mee. Eten doen we vandaag  makkelijk. Ik kom vanmiddag  even niet meer van de bank af

TanSwallow86

TanSwallow86

04-08-2023 om 14:33

heb contact gehad met assistent van huisarts. Naar alle waarschijnlijkheid heb ik diabetische gastroparese(vertraagde maaglediging)
Ook ontsteking in slokdarm.
Heb alleen nog geen medicijnen tegen de misselijkheid en overgeven. Daar word ik nog voor terug gebeld en ook of ik word doorgestuurd.
Diabetische gastroparese kan door diabetes type 2 worden veroorzaakt.

?Vervelend  Harley. Hopelijk  knap je qua ontsteking nog wat op. Verder is er niet veel aan te doen denk ik ?

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.