Financiën en recht Financiën en recht

Financiën en recht

Wat vind jij ( te ) duur geworden?


Friezinnetje schreef op 03-05-2025 om 19:36:

[..]

ze zitten in de tuin, en mijn oprit krijg ik gewoon verzakkingen in.

Op zich wel goed voor het plantenleven; maakt de grond luchtiger.

Maar wel erg vervelend als je het om je heen ziet krioelen. Betekent wel dat ze veel eten weten te vinden. Zit je ook niet rustig buiten.

Ik had ooit een balkon waar er op bepaalde tijden veel mieren kwamen. Echt veertig vijftig tegelijk. Met mierenpoeder werd het een lelijk wit balkon met witte bepoederde (maar levende) mieren. Ook lokdozen hielpen geen bal. Oh en kokend water ook niet. Je voelde je gewoon een dierenbeul en toch verloor je de strijd.

Maar toen ik de toegang tot mijn huis blokkeerde (met acrylaatkit in de kieren) zagen ze kennelijk geen reden meer om omhoog te klimmen. Wat niet wil zeggen dat het voor ieder geval zou helpen. Misschien liggen er wel dode beestjes en andere dingen in je tuin waar ze van smullen. Luizen op planten.

FaithfulDuck87

FaithfulDuck87

04-05-2025 om 09:40

rionyriony schreef op 04-05-2025 om 08:46:

[..]

Op zich wel goed voor het plantenleven; maakt de grond luchtiger.

Maar wel erg vervelend als je het om je heen ziet krioelen. Betekent wel dat ze veel eten weten te vinden. Zit je ook niet rustig buiten.

Ik had ooit een balkon waar er op bepaalde tijden veel mieren kwamen. Echt veertig vijftig tegelijk. Met mierenpoeder werd het een lelijk wit balkon met witte bepoederde (maar levende) mieren. Ook lokdozen hielpen geen bal. Oh en kokend water ook niet. Je voelde je gewoon een dierenbeul en toch verloor je de strijd.

Maar toen ik de toegang tot mijn huis blokkeerde (met acrylaatkit in de kieren) zagen ze kennelijk geen reden meer om omhoog te klimmen. Wat niet wil zeggen dat het voor ieder geval zou helpen. Misschien liggen er wel dode beestjes en andere dingen in je tuin waar ze van smullen. Luizen op planten.

onder de oprit, goed voor het plantenleven? Het grasveld ernaast komt het gras los te liggen omdat ze de wortels eten. 

Friezinnetje schreef op 04-05-2025 om 09:40:

[..]

onder de oprit, goed voor het plantenleven? Het grasveld ernaast komt het gras los te liggen omdat ze de wortels eten.

Als je dat gras wil houden lijkt het me wel stressvol idd. Vergt veel onderhoud. Als het evenwicht zoek is moet je altijd tegen iets vechten.

Bowlen 48 Euro voor 4 personen. De consumptie; 34 Euro voor 7 mini Flesjes Cola

Ted68 schreef op 09-05-2025 om 14:27:

Bowlen 48 Euro voor 4 personen. De consumptie; 34 Euro voor 7 mini Flesjes Cola

Kan ook goedkoper. Onlangs gebowld met 4 personen en ieder 1 drankje. Koste 33 euro. 

Caroline80 schreef op 09-05-2025 om 14:38:

[..]

Kan ook goedkoper. Onlangs gebowld met 4 personen en ieder 1 drankje. Koste 33 euro.

de prijs hangt misschien ook van de regio af?
Niet overal in Nederland wordt eenzelfde prijs gehanteert. (Denk bijvoorbeeld alleen al aan de Big Mac index. )

lientje69

lientje69

09-05-2025 om 15:45 Topicstarter

Caroline80 schreef op 09-05-2025 om 14:38:

[..]

Kan ook goedkoper. Onlangs gebowld met 4 personen en ieder 1 drankje. Koste 33 euro.

Ted woont in een duur buitenland volgens mij? Dacht ik me te herinneren. 

Het bowlen was toch echt in de achterhoek

lientje69

lientje69

09-05-2025 om 16:51 Topicstarter

Ted68 schreef op 09-05-2025 om 16:15:

Het bowlen was toch echt in de achterhoek

Oh sorry 

Ben ik denk met een ander in de war? Maar idd wat Tona zegt, regio kan ook verschillend zijn.

Nee, maar ben nu in Nederland…. En O, wat zijn de levensmiddelen duur geworden……

€2,35 voor 1 bolletje ijs. Ok het is echt heel lekker ijs maar dit is te gek.
Toch staat er elke avond een rij.

Ysenda schreef op 09-05-2025 om 18:50:

€2,35 voor 1 bolletje ijs. Ok het is echt heel lekker ijs maar dit is te gek.
Toch staat er elke avond een rij.

Ik ben nu in een populaire kuststad, hier zag ik vandaag :1 bol voor 3 euro, 2 bollen voor 5 euro , 3 voor 7 euro.

En hier op de camping: 1 magnum ijsje voor 4,50

Ik koop wel een pak ijsjes in de supermarkt😉

lientje69

lientje69

09-05-2025 om 20:50 Topicstarter

Wat een geld voor ijs zeg. Hier bij de plaatselijke groenteboer vruchtensorbetijs één bolletje voor 1 euro.

Biologische rozijnen.

WC papier: 12 rollen bij de LIdl 6.59 Euro.... Ik betaal in dat "dure " Zwitserland Sfr 5.95 voor dezelfde 12 rollen...
Wijntje en een biertje in NL op een terras zijn net zo duur als hier...

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.