Eten
afrodite05
25-06-2026 om 07:38
Ik ga straks boterhammen smeren om mee te nemen, wij gaan naar een strandje in de buurt. Oh en kersen gaan ook mee. Voor vanavond hebben we een k&k salade, afbakstokbrood en kipnuggets uit de airfryer. Hoe culinair....
ToetieToover
25-06-2026 om 08:02
Lunch wordt een pot yoghurt met granola en blauwe bessen. Twee flessen munt-limoenwater met grapefruitsiroop erdoor staan in de koelkast klaar.
Vanavond kook ik spinazie met kruidenroomkaas, gebakken paneer en witte bonen met een k&k kruidenmix voor Palak paneer. Geen zin om er rijst bij te koken, we overleven het wel. Stokbrood moet altijd afgebakken worden, want glutenvrije variant dus brood is hier geen snelle optie. En bakje bonen uit de vriezer wel.
Keep it cool 😎 en eet smakelijk allemaal. 
irmaladouce
25-06-2026 om 08:04
Gisteren werden het pizzas met K&K deeg, maar wel met zelfgemaakte tomatensaus. Alles buiten gemaakt - pizzas voor de eerste keer op zo'n pizzasteen op de gril gebakken en dat ging perfect. Saus buiten op de inductieplaat.
Vandaag kabeljauw met kerstomaatjes, ui en een zak K&K dillesaus van IKEA uit de oven (ik denk dat ik dat ook maar op een gesloten gril probeer). Orzo erbij (inductieplaat).
ToetieToover
25-06-2026 om 08:04
Ik heb een idee. 💡 ik ga mijn campingoven uit de berging halen en buiten op het petroleumstel zetten bij wijze van oventje. Ha.
stokbrood met spul, here we come!
ToetieToover
25-06-2026 om 08:06
irmaladouce schreef op 25-06-2026 om 08:04:
Gisteren werden het pizzas met K&K deeg, maar wel met zelfgemaakte tomatensaus. Alles buiten gemaakt - pizzas voor de eerste keer op zo'n pizzasteen op de gril gebakken en dat ging perfect.
Vandaag kabeljauw met kerstomaatjes, ui en een zak K&K dillesaus van IKEA uit de oven (ik denk dat ik dat ook maar op een gesloten gril probeer). Orzo erbij (inductieplaat buiten).
Ik heb ook een inductieplaatje extra voor buiten, dat geeft meer opties. 💡 Lekker wordt dat he, van zo’n pizzasteen!
irmaladouce
25-06-2026 om 08:10
ToetieToover schreef op 25-06-2026 om 08:06:
[..]
Ik heb ook een inductieplaatje extra voor buiten, dat geeft meer opties. 💡 Lekker wordt dat he, van zo’n pizzasteen!
Ja, met zo'n losse inductieplaat, gas BBQ en hout BBQ improviseren we met wat tafeltjes, krukjes en kratten een buitenkeuken
Teigera
25-06-2026 om 08:34
Omdat het bij ons in huis minder warm is dan in de tuin, koken we juist níet buiten nu. Nu hebben wij ook geen buitenkeuken hoor, maar de frutjes willen graag barbecuen en daar worden we nu even niet enthousiast van.
Vanavond kookt oudste, ze had eigenlijk bedacht dat ze vissticks en broccoli en aardappelen wilde maken. Prima voor een keer, maar gisteravond bedacht ze zich en moet het pastasalade worden. Gelukkig hadden we die vissticks enzo nog niet in huis, dus boodschappen doen moest vandaag sowieso. Komt goed dus.
ToetieToover
25-06-2026 om 08:57
irmaladouce schreef op 25-06-2026 om 08:10:
[..]
Ja, met zo'n losse inductieplaat, gas BBQ en hout BBQ improviseren we met wat tafeltjes, krukjes en kratten een buitenkeuken
![]()
Chic!
Dolfje
25-06-2026 om 10:07
Vak met salades was zo goed als leeg bij ah, tenminste die ik wilde waren op.
Heb nu bruine bolletjes gehaald en daar doe ik kerrie humus op en ijsbergsla. Komkommer in stukjes mee.
Voor ik ga werken eet ik cottage cheese met tomaten en kipfilet.
Man is net vertrokken met collega naar de kust, dit hebben toevallig vandaag met deze personeelsdag water activiteiten gepland staan.
Dewi-Sri2
25-06-2026 om 17:31
Vanavond hoef ik alleen maar rijst te koken, want deel 2 van de ayam pedis en de sg boontjes staan op het programma. Echtgenoot vindt het gelukkig geweldig, maar ik sla vanavond maar een rondje over. Groot deel van de dag op mijn bed gelegen met de airco aan. De dagen van backpacken door Indonesië bij deze temperaturen liggen ver achter mij
.
TineWinkel
25-06-2026 om 19:26
man, wat duurde t lang voor ik door had welk merk allerlei soorten saus, deeg, kruidenmix etc had, K&K.... 😂
anijsblokje
25-06-2026 om 22:29
TineWinkel schreef op 25-06-2026 om 19:26:
man, wat duurde t lang voor ik door had welk merk allerlei soorten saus, deeg, kruidenmix etc had, K&K.... 😂
Waar gaat dit over?
Ik at gisteren mosselen
en vandaag crispy rice salad.
Moosey
25-06-2026 om 22:43
ik denk dat Tine de afkorting K&K niet kende en dacht dat het een merknaam was 
Ik zit zalig op een bankje bij werk, blijf hier slapen vannacht (in een kamertje met airco ook nog ns) omdat ik morgen weer vroeg moet beginnen. Mocht vandaag fijn barbecueën, dat was wel flink warm. Maar goed overleefd. En nog een lekker bordje salades en gepofte aardappel gegeten. Nog één dagje werken in de bloedhitte (nou ja, in de bakkerij, daar is airco dus dat valt mee) en dan lekker familieweekend, zin in.