Eten
Pepperoni
09-03-2023 om 21:27
Teigera schreef op 09-03-2023 om 20:04:
De asperges in pot zijn altijd zo dun en ielig. En idd altijd wit. Ik heb ze nog nooit gegeten eerlijk gezegd, ziet er niet zo lekker uit. Heb altijd het idee dat de te dunne asperges gebruikt worden voor in de pot. Verse asperges vind ik wél erg lekker, zowel groen als wit. Lief helaas niet.
Ik heb ook weleens asperges uit pot klaargemaakt, maar je hebt ook lange dikke. Het enige nadeel vind ik dat die wat slap zijn. Maar qua smaakt vind ik het best goed te doen.

Dewi-Sri2
09-03-2023 om 21:38
Door allerlei toestanden helemaal geen kookinspiratie. Morgen maar ayam pedis, sambal goreng boontjes en sambal goreng telor. Dat moet het dan maar zijn voor twee dagen. Daarna zien we wel verder.
Pepperoni
10-03-2023 om 01:50
Dolfje schreef op 09-03-2023 om 21:36:
Wij aten die asperges vroeger gerold in een plakje ham als hapje
Haha jaaa lekker hoor! Die maak ik trouwens nog altijd bij een koud buffet enzo.
Pepperoni
10-03-2023 om 01:53
Dewi-Sri2 schreef op 09-03-2023 om 21:38:
Door allerlei toestanden helemaal geen kookinspiratie. Morgen maar ayam pedis, sambal goreng boontjes en sambal goreng telor. Dat moet het dan maar zijn voor twee dagen. Daarna zien we wel verder.
Nou, klinkt anders hartstikke lekker. 
ToetieToover
10-03-2023 om 07:23
Dolfje schreef op 09-03-2023 om 21:36:
Wij aten die asperges vroeger gerold in een plakje ham als hapje
Jaaaaa! Die lagen ook op de huzarensalade bij ons vroeger
. Pure nostalgie.
Dolfje
10-03-2023 om 07:55
Ik zat er laatst nog aan te denken om dat weer eens te maken als kha- hapje
Wij eten vanavond pittige speklapjes met sperziebonen, bloemkoolrijst en pindasaus.
afrodite05
10-03-2023 om 08:11
Ik maak voor vanavond moussaka met (uiteraard) aardappelschijfjes en aubergine. Waarschijnlijk ga ik ook Indiase kip-kerriesoep maken met oa rode peper en kokos, maar dat gaat in porties de diepvries in. Lekker makkelijk een keer met naanbrood of salade oid. Als die soep vandaag niet lukt, ga ik hem morgen maken.
Verder heb ik zojuist voor het eerst een bestelling geplaatst bij ah zodat ze de boodschappen komen bezorgen. Zelf de boodschappen doen wordt te zwaar, dus dan maar zo. Ben benieuwd of het bevalt of dat we daarna een andere bezorgservice moeten kiezen. Maarja, om aan het minimumbedrag te komen moest ik flink vooruit plannen qua weekmenu. Op zich prima, maar ik weet niet of ik daar altijd de inspiratie voor heb. We zien wel.
Teigera
10-03-2023 om 09:56
@afrodite: ik ben wel fan van de Picnic als bezorgdienst, ze bezorgen gratis (min bestelbedrag is 40 euro) en alles wordt in herbruikbare plastic zakjes geleverd, je levert ze weer in bij de volgende keer en het is dus goed voor het milieu. Ook komen ze in elektrische wagentjes.
Vanavond eten we Indiaas deel II, na de tandoori van eerder. Gekruide rijst, kipdrumsticks en bloemkool geroosterd in de oven in tikka massala-pasta, raita erbij. Fijn om de 'restjes' op te kunnen maken en net weer wat anders dan de eerdere maaltijd.
Dolfje
10-03-2023 om 10:03
Teigera schreef op 10-03-2023 om 09:56:
@afrodite: ik ben wel fan van de Picnic als bezorgdienst, ze bezorgen gratis (min bestelbedrag is 40 euro) en alles wordt in herbruikbare plastic zakjes geleverd, je levert ze weer in bij de volgende keer en het is dus goed voor het milieu. Ook komen ze in elektrische wagentjes.
40€? Bij ons is het sinds corona 35€ het was altijd 25€. Ik laat zo zo goed als elke week komen, vooral dingen voor de voorraad en de diepvries en ik zorg dat ik van alles kan combineren. Ik maak nooit een weekmenu.
yette
10-03-2023 om 10:23
Ook ik bestel sinds 1,5 maand bij Picnic. Tot nu toe bevalt het prima. Zelfs die 35 eieren zijn uiteindelijk opgekomen
oudmaarnognietkoud
10-03-2023 om 10:36
Moosey schreef op 08-03-2023 om 19:00:
Het werden pannenkoeken. Niet zo lekker als die op werk (waarschijnlijk wegens water ipv melk, dat heb ik nooit in huis) maar desalniettemin toch een beetje feestelijk
Hier altijd van die kleine pakjes houdbare melk in huis, juist voor dit soort gerechten. Ik drink geen gewone melk omdat ik die niet goed verdraag en heb ik dus nooit in huis.
watertoren
10-03-2023 om 11:28
Ik had gisteren een zuurkoolovenschotel gemaakt met casselerrib perzik en roombrie voor 2 dagen. Gisteren at ik er speklappen bij en vandaag een schouderkarbonade.