Beauty en fashion Beauty en fashion

Beauty en fashion

Wat heb jij vandaag aan? Resurrection


MissBobby schreef op 09-08-2026 om 23:21:

Ik vind teendingen een duidelijke benaming
Ik heb een groene korte broek aan die ik eigenlijk te kort vind maar prima voor thuis en een oud shirt en zwarte slippers (met zwarte teendingen…). Morgen op vakantie!

Hahaha wat zijn we eensgezind in onze net iets te korte broeken die prima zijn voor thuis. En slippers met teendingen. 

Ik ga zo weer op pad en heb een zwart jurkje aan, zwarte Unisa plateauzolen. 

Ik loop al vier dagen in dezelfde zwarte korte broek met elke dag een schoon shirt. Slippers erbij, behalve als ik met de camper rijd, dan sneakers. Ga vanavond even wassen zodat ik alles daarna weer aan kan. Ik neem op vakantie altijd superweinig mee omdat ik weet dat ik toch elke dag hetzelfde aan doe.

vanmorgen een jeans met shirtje in een groenige kleur. Op de fiets naar huis de jeans verruilt voor een donkerblauwe korte broek en thuis het shirtje verruilt voor een hemdje in oranje, geel, groen en beige. 

buufie schreef op 13-08-2026 om 18:15:

vanmorgen een jeans met shirtje in een groenige kleur. Op de fiets naar huis de jeans verruilt voor een donkerblauwe korte broek en thuis het shirtje verruilt voor een hemdje in oranje, geel, groen en beige.

Op de fiets verkleden vind ik een waar huzarenstukje, doe ik je niet na 

ToetieToover schreef op 13-08-2026 om 18:52:

[..]

Op de fiets verkleden vind ik een waar huzarenstukje, doe ik je niet na

Heeuuull lenig ben ik 

flaired spijkerbroek in donkere wassing en een lichtblauw shirt met 3/4 mouw

Vandaag teruggekomen van vakantie. Spijkerbroek met wit shirt en grijze sweater en witte sneakers. Eerste keer weer een lange broek aan, voelt gek.  Nu alle zooi opruimen…..

Vandaag een jeans met brede omslag van de Norah en daarbij een blauwe blouse met fijn wit streepje en geborduurde bladeren erop. Witte sneakers en wit riempje. 

vanmorgen eerst mijn sportkleding en nu een legergroene korte broek met een shirt in offwhite en legergroene streepjes. 

Ben vrij vandaag 

thuis na een revalidatietraject.. vandaag een LTDC jeans met schuine sluiting aan, daarop een blousje van Geisha met mintgroen/witte streepjes en fluor gele bloempjes erop geborduurd. 

hey Krullie, welkom thuis! Hopelijk heeft je traject het gewenste effect op je herstel.
Ik ben vandaag thuis en ben gestart in een spijkerbroek met t-shirt maar heb de broek nu simpelweg uitgetrokken. Ik zit ongezien in de tuin en ik realiseer me dat ik geen korte broeken heb! Dat zou nu echt heel goed van pas komen. Iemand tips? Ik kom die nooit tegen.

ik heb korte broeken van Zara, H&M, Action en Wehkamp. Ik denk dat het nu wellicht overal in de uitverkoop te vinden is? Ben zelf al ff niet wezen winkelen. Vinted wellicht ook nog een optie? 

Ik leef sinds zondag op flip flops, een strand jurk, en een badpak….
Dit gaan we nu nog 12 dagen dragen…..

vanmorgen een spijkerbroek en koksjasje aan, vanmiddag een zwart jurkje van Peppercorn tot op de knie en ballonmouwen. Op de mouwen geborduurd in ecru. (Sorry kan geen plaatje vinden)

Ik heb een zwarte lange rok aan met aan beide zijkanten splitsen tot boven de knie. Daarop een simpel zwart hemdje en een zandkleurig linnen bloesje met korte mouwen open gedragen. Zandkleurige suède loafers eronder.

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.