Huiskamer Huiskamer

Huiskamer

Wakker, wie ook?

De zoveelste nacht en ik ben er een beetje klaar mee. En die mug die wel bijt, maar zich vervolgens heel goed kan verstoppen zou ik heel graag een kopje kleiner maken.
Nog meer mensen wakker?


lientje69 schreef op 29-09-2026 om 10:45:

[..]

Jemig wat zal jij moe zijn. Kan je overdag vandaag nog even rusten?

Ben niet voorruit te branden, hoef gelukkig niet veel vandaag. Ga straks half uurtje liggen, niet langer want anders slaap ik vanavond misschien weer niet.

Yumi schreef op 29-09-2026 om 11:39:

[..]

Ben niet voorruit te branden, hoef gelukkig niet veel vandaag. Ga straks half uurtje liggen, niet langer want anders slaap ik vanavond misschien weer niet.

Hopelijk  kan je nog wat bijtrekken Yumi.

Waar ik wel veel last van heb zijn dromen. Uitputtende dromen waarin ik onderweg ben naar iets maar er nooit aankom vanwege belemmeringen . Hekken, smalle doorgangen, een fiets die stuk gaat, een steile trap die ik moet beklimmen  en waarbij ik maar niet boven lijk te komen. Verklaarbaar waarschijnlijk  en terug te voeren op mijn trage revalidatie  maar ik word nóg vermoeider dan anders wakker.

lientje69 schreef op 29-09-2026 om 11:46:

Waar ik wel veel last van heb zijn dromen. Uitputtende dromen waarin ik onderweg ben naar iets maar er nooit aankom vanwege belemmeringen . Hekken, smalle doorgangen, een fiets die stuk gaat, een steile trap die ik moet beklimmen en waarbij ik maar niet boven lijk te komen. Verklaarbaar waarschijnlijk en terug te voeren op mijn trage revalidatie maar ik word nóg vermoeider dan anders wakker.

Daar lijkt het inderdaad op, ik weet hoe vermoeiend dit kan zijn. Hopelijk bereik je binnenkort het einde van die steile trap in je droom, dat alleen al geeft rust. 🍀

Beren op de weg voor morgen…

Afgelopen nacht heb ik heel slecht geslapen en was dus moe. Vroeg in slaap gevallen en daardoor nu wakker. Ben uit bed gegaan en heb inmiddels de weekboodschappen besteld bij Picnic.  Ik ga nu maar weer naar bed toe en opnieuw proberen te slapen. 

Vanaf 4 uur weer plafonddienst.
En pijnsteken in mijn hoofd.

Ik zal nog eens posten dat ik beter slaap...  
Rotnacht door veel pijn gehad.

Hier weer ook veel wakker en onrustig, dadelijk afspraak bij de huisarts over de hormoon therapie.

meld zich maak mij zorgen om kleine rooie. Hij eet niet. Kan pas om 08.00 de dierenarts bellen.

rooiekater schreef op 02-10-2026 om 02:32:

meld zich maak mij zorgen om kleine rooie. Hij eet niet. Kan pas om 08.00 de dierenarts bellen.

O jee wat rot.  Mag je al snel heen?

lientje69 schreef op 02-10-2026 om 09:14:

[..]

O jee wat rot. Mag je al snel heen?

Mag straks maar heb mijn twijfels of die nog thuis komt. 

rooiekater schreef op 02-10-2026 om 12:01:

[..]

Mag straks maar heb mijn twijfels of die nog thuis komt.

ik hoop zo voor je dat het goed komt.

Kan niet slapen.  Pijn en heel onrustige benen.

lientje69 schreef op 05-10-2026 om 23:09:

Kan niet slapen. Pijn en heel onrustige benen.

Nog steeds wakker.  Wat een hopeloze nacht weer zo zeg.

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.