Huiskamer Huiskamer

Huiskamer

Waarover heb je jezelf vandaag verbaasd?

Omdat ik me verbaasde vandaag, zonder ergernis en er ook niet blij van werd, maar een nieuw draadje voor mijn verbazing.
Andere verbazingen hier delen mag, graag zelfs, ik verbaas graag mee!


Auwereel schreef op 21-12-2025 om 15:55:

Ik heb me verbaasd over de temperatuur vandaag. Ik heb een jas met een binnenjas die ik ook apart kan dragen, en gisteren had ik echt allebei nodig. Vandaag stapte ik met beide jassen naar buiten en gelijk weer naar binnen om de bovenste jas te verwijderen.

Nou inderdaad gisteren liep ik met een trui plus dikke winterjas bijna te klappertandrn in de mist.  Vandaag liep ik met alleen die trui even naar de buren en had ik het echt niet koud. 

Nou ben ik wel het type dat de vuilnisbak binnen haalt zonder jas en ook voor even naar de buren vind ik jas aan trekken te veel moeite. 

Auwereel

Auwereel

21-12-2025 om 16:22 Topicstarter

Aan de weersverwachting te zien moet ik mijn dubbele jas wel weer aan als ik de 24e naar de kerstavonddienst ga fietsen!

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.