Huiskamer Huiskamer

Huiskamer

Waar werd je vandaag blij van? - deel 2

Omdat we nog steeds elke dag blij worden van leuke en mooie dingen. Dus deel ze hier


Yumi schreef op 24-10-2025 om 22:23:

[..]

Fijn te lezen! Ik weet dat de ergotherapeut zou komen, heb je al een gesprek gehad?

Aanstaande woensdag en de woensdag erop komt hij bij mij thuis. Daarna verwacht ik zelf weer naar hem toe te kunnen in de praktijk.  Woensdag is eerste keer, heb hem alleen aan de telefoon gehad en mijn hulpvraag besproken. 

voor het eerst in dagen pas rond 8.00 wakker geworden. Rugpijn lijkt ook wel iets minder te worden. 

Vanmorgen nog geen zin om op te staan, maar in bed liggend van prachtige koormuziek genoten. Met name van stukken die ik ook in mijn zangkoortje zing. En dan besef ik weer hoe heerlijk het is om te zingen.

Vriend en ik beiden in de lappenmand afrelopen dagen, hij verstandskies eruit en echt veel pijn van. Ik ongesteld en vooral zere benen, koppijn, moe en down. En het is zo kneuterig want we zijn een beetje voor elkaar aan het zorgen. Ik maak een smoothie zodat hij was kan 'eten' en ik krijg een kruik en kop thee. Zo leuk en zorgzaam beiden kanten op! Helaas is ie vandaag weer werken dus nu maar zelf thee pakken. Wel smoothie meegegeven voor op werk.  

lientje69 schreef op 25-10-2025 om 07:55:

[..]

Aanstaande woensdag en de woensdag erop komt hij bij mij thuis. Daarna verwacht ik zelf weer naar hem toe te kunnen in de praktijk. Woensdag is eerste keer, heb hem alleen aan de telefoon gehad en mijn hulpvraag besproken.

Ben benieuwd, overigens als het je veel energie kost om naar de praktijk te gaan kan je dat aangeven en blijft hij naar jou huis komen. Succes!

Van Lientje; zo fijn dat je merkt dat het langzaam iets beter gaat…..
Is 69 je geboorte jaar?

Ted68 schreef op 25-10-2025 om 15:23:

Van Lientje; zo fijn dat je merkt dat het langzaam iets beter gaat…..
Is 69 je geboorte jaar?

Ja idd klopt

Maar Lientje, dan ben je nog jong....veel sterkte....

Fijn dat het iets beter gaan Lientje. Rustig aan! 

Ik word blij van dit weekend. Gister lekker opgeruimd en schoongemaakt, met zus en kids naar griezel avond geweest. Ze hadden weer goed hun best gedaan 😁
Vanmiddag kaarsjes aan en gelezen,  jongste rommelde wat en heeft pannekoeken gebakken. Lekker kneuterig en herfstig. Ik heb me lang niet zo ontspannen gevoeld. 

Ik werd blij van het weer vandaag! We zijn in Europapark en de vooruitzichten waren echt heel slecht vorige week. Had me al voorbereid op 2 dagen regen en wind, kou etc. De dag begon met regen, maar na een uurtje werd het droog en uiteindelijk kwam zelfs de zon door! Heerlijke dagen gehad en ben vandaag zelfs nog in 2 waterattracties geweest  dat had ik niet gedacht! Donderdag was de slechtste dag qua weer, maar toen waren we toch in het waterpark dus dat was geen probleem.

Mijn hoofdpijn wordt nu snel minder. Energie neemt langzaam toe. En ik heb mijn grens aangegeven.  Drie positieve dingen van  vandaag.

Blij, dat we het Xtra uurtje vannacht goed gebruikt hebben...

Ik heb een appelkaneelcake in de oven staan   niet goed voor me maar de rest hier weet er  vast wel raad mee. En wie weet toch een klein plakje voor mij dan.

lientje69 schreef op 26-10-2025 om 14:18:

Ik heb een appelkaneelcake in de oven staan niet goed voor me maar de rest hier weet er vast wel raad mee. En wie weet toch een klein plakje voor mij dan.

Oeh dat klinkt alsof jet perfect bij dit weer past. Lekker!

En ook nog een stukje buiten gelopen.  Nog net geen 0,5 km. Het ging erg langzaam en ik was niet helemaal stabiel, deed er flink langer over dan normaal. Maar goed, letterlijk de eerste stappen naar herstel in dit geval. Misschien morgen een stukje verder proberen.

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.