Huiskamer
PinkFlower
04-04-2026 om 20:37
Kampeerder schreef op 04-04-2026 om 20:26:
[..]
Echt? Dat je dan aan het einde over/tussen de struiken moet stappen? Is niet dat hier de voordeuren naast elkaar zitten.
Mijn kinderen die een huis-aan-huisblad hebben weggebracht kregen bij de start de regels dat dat niet was toegestaan.
Ik deed dat ook. Nooit aan gedacht dat dit aso zou zijn. Door die straat zo te lopen en de straat erna ook scheelde me dat 10 min totaal. Ik liep niet in de tuin natuurlijk maar over de tegels die er toch al lagen.
De wijk haalde je nooit in de tijd die we volgens het hoofdbureau voor zou staan. Je liep (en ik denk nog steeds loopt) in je eigen tijd. Onbetaalde tijd dus. Moest je maar doorlopen was het antwoord altijd. Ik liep me de benen uit het lijf en ik wandelde toen al veel en op hoog tempo.
En haalde je de tijd wel dan vonden ze op het hoofdbureau dat het blijkbaar dan nog nog wel sneller kon.... van die mensen zie zelf nog nooit oost hadden bezorgd. En de tijd van fietsen van depot naar de wijk werd ook niet meegeteld.
1x sprak een bewoner me aan dat ze het niet meer wilde want ik kon wel eens naar binnen gluren. Ja want dat is ook echt wat mij ontzettend boeit, wat het mens allemaal uitspookte en wat er in huis stond... Niet gezegd natuurlijk. Dat huis toen maar steeds overgeslagen met lopen en omgelopen. Scheelde echt wel tijd als ik niet hoefde om te lopen bij haar.
SuzyQFive
04-04-2026 om 23:26
Kampeerder schreef op 04-04-2026 om 20:26:
[..]
Echt? Dat je dan aan het einde over/tussen de struiken moet stappen? Is niet dat hier de voordeuren naast elkaar zitten.
Mijn kinderen die een huis-aan-huisblad hebben weggebracht kregen bij de start de regels dat dat niet was toegestaan.
Nee, dan niet hoor.
kerst
05-04-2026 om 07:23
Om 6 uur wakker en beetje vroeg voor ontbijt.
Eigenlijk te vroeg voor alles op deze zondagmorgen.
Jujubee
05-04-2026 om 08:30
Hier ook, Kerst. Ik had het bloedheet in bed. Het is van dat weer dat het te warm wordt voor mijn wollen winterdekbed en te fris voor het zomerdeel. En mijn hand sliep, dus daar werd ik ook wakker van.
Nou ja, we hebben wel lekker wat aan onze dag.
Hier geen paasontbijt, gewoon alleen thuis zoals altijd. Had wel gekund bij mijn moeder's vriend thuis met familie, maar ja, ik zit met de hond, die niet mee mag. En het is niet om de hoek, dus ik ben zo 6 uur weg van huis. Maar ja, volgend jaar misschien weer.
Bakblik
05-04-2026 om 08:31
Kampeerder schreef op 05-04-2026 om 06:14:
Wie laat er nou een wekker gaan om 06:00 uur? En vooral waarom?
Een kind dat moet werken? Het was bij ons een uurtje later maar toch eigenlijk ook te vroeg voor de zondag.
Jujubee
05-04-2026 om 08:35
Ja, zat mensen die gewoon werken op Pasen natuurlijk. De supermarkten zijn hier ook gewoon om tien uur alweer open en andere bedrijven en branches ook.
Yumi
05-04-2026 om 08:35
Hier nog een die om 6.45 al wakker was, maar ik kon ook niet in slaap vallen
Hooguit 5 uur geslapen door de pijn in mijn rug en heb paasgezelligheid op de planning staan, terwijl ik het liefst terug in bed zou stappen.
Kampeerder
05-04-2026 om 08:40
Bakblik schreef op 05-04-2026 om 08:31:
[..]
Een kind dat moet werken? Het was bij ons een uurtje later maar toch eigenlijk ook te vroeg voor de zondag.
Een man, die ook niet wist hoe dat kon. Niemand hoefde hier vroeg op dus geen idee.
Dolfje
05-04-2026 om 08:50
Ik was om 7 uur wakker na veel vervelende dromen, toen weer wat in slaap gevallen en nachtmerrie dus toen ik weer wakker werd om 8 uur maar opgestaan.
En nu weer koppijn maar dat komt denk ik van het zware bier van gisteren.
Mama-Inge
05-04-2026 om 09:19
Ik was vanmorgen om kwart over 7 wakker.
Uiteindelijk toch maar opgestaan en de boel klaar gemaakt voor ons paasontbijt
Maar ben nu al weet moe, gaat een lange dag worden
SuzyQFive
05-04-2026 om 09:26
Ik word al weken standaard om 7u wakker dus had mij daar nu ook op voorbereid. Werd om 8:15 wakker. Lekker!
Wel knallende koppijn omdat ik blijkbaar maar op 1 kussen lag ipv 3.
(ik heb een te hoge hersendruk dus als ik te plat lig neemt de druk toe).
Evaluna
05-04-2026 om 10:25
Wekker van vriend ging om 8 uur 🙄.
Of hij weg moest? Nee hij had geen idee waarom die wekker stond. Lekker dan, ik lag nog best lekker te slapen eigenlijk, van die wekker klaar wakker.
Schemerlampje
05-04-2026 om 10:28
Hier ook geen geweldige nacht gehad. Buren hadden een luidruchtig feestje tot 1.15. Daarna gelukkig wel snel in slaap gevallen, maar om 5.15 weer wakker en pas om 7.30 weer in “slaap” gevallen tot 9.30. Maar dat was meer een afwisseling van dromen en wakker.
Loulou39
05-04-2026 om 13:14
De hele nacht dreunde er buiten iets van metaal tegen de muur aan door de wind. Megaslecht geslapen, heel jammer!
En dat m’n ereader sinds vannacht ineens niet meer synchroniseert: hij geeft meldingen over de internetverbinding, maar de rest doet het wel op internet.
Straks de reader maar gaan resetten denk ik.