Huiskamer Huiskamer

Huiskamer

JtM

JtM

17-04-2022 om 20:00

Waar heb jij je vandaag aan geërgerd? - deel 2


stokstaart schreef op 30-12-2025 om 21:28:

Aan alle vuurwerk!! Het lijkt wel alvast oudejaarsavond 🤯🤯
Afgelopen nachten ook al. Poes kijkt gelukkig niet op of om maar er zijn soms dreunen bij!!! Op m’n werk werd vandaag de eerste patiënt met vuurwerkletsel geopereerd. Lekker op tijd

Oh het is hier ook al verschrikkelijk. En mijn kat is buiten  . Hij komt vaker een nacht niet thuis dus ik ga doen alsof ik me totaal niet druk maak maar dat is stiekem niet waar 

oooh verschrikkelijk zeg!! Ik hoop dat ie snel binnen komt en niet meer weg laten gaan. Daar zou ik ook buikpijn van hebben. 

Aan het vuurwerk en de tv storing bij Odido, nu al twee dagen.

Schoondochter schreef op 30-12-2025 om 21:35:

[..]

Oh het is hier ook al verschrikkelijk. En mijn kat is buiten . Hij komt vaker een nacht niet thuis dus ik ga doen alsof ik me totaal niet druk maak maar dat is stiekem niet waar

O bah  het was hier ook heel erg veel herrie. Ik heb mijn kat maar binnengehouden. Dat vond hij niet zo leuk want hij gaat ‘s avonds altijd nog even een rondje lopen maar ze waren echt heel erg bezig.

ik irriteer me ook alweer aan vuurwerk. Echt doe normaal stelletje tokkies. Het is nog geen oud en nieuw. Er zijn ook mensen die morgen gewoon moeten werken. Word zo chagrijnig van dat kutvolk. Ik heb gelukkig wel late dienst morgen dat scheelt.

Mick87 schreef op 30-12-2025 om 23:03:

ik irriteer me ook alweer aan vuurwerk. Echt doe normaal stelletje tokkies. Het is nog geen oud en nieuw. Er zijn ook mensen die morgen gewoon moeten werken. Word zo chagrijnig van dat kutvolk. Ik heb gelukkig wel late dienst morgen dat scheelt.

Nou hé, en het gaat maar door word er onrustig van 

Nou hier ook lig net op bed en het knallen begint alweer ook flink wat van die bommen.
kijk net uit het raam en ziet dat het mijn overbuurjongen onder andere is. Maar dat is aan de achterkant en aan de voorkant hoor ik ook al herrie.

Vuurwerk! Ik dacht dat puberjochies aan uitslapen deden. BAM wakker. In het bos hierachter werkelijk een giga knal. Hele tent wakker hier. De katten slapen op mijn voeteneind en verhuisden naar onder het bed. Vervolgens vond mijn ene kat het een goed moment voor een haarbal productie. Ik vond het geen goede plek, onder het bed, en was net op tijd. Ennnnnn wakkerrrrr. Grrrrr. Lange dag hè, vandaag!

ik ben strontverkouden   

Broodjebrie schreef op 31-12-2025 om 07:28:

ik ben strontverkouden

Mijn man ook al. En daar wordt hij ook nog heel chagrijnig van.  

@schoondochter, ik hoop dat het even rustig was vannacht en poes terug is!!

stokstaart schreef op 31-12-2025 om 07:53:

@schoondochter, ik hoop dat het even rustig was vannacht en poes terug is!!

Lief! Hij is teruggeweest. Om kwart over vier vond hij dat hij me wakker moest maken om dat te melden.

Dus ik heb er ook al 3 uur werk op zitten. Denk dat er wel een middagdutje nodig is, anders red ik het niet tot twaalf uur vannacht 

Pooh-Bear schreef op 31-12-2025 om 07:52:

[..]

Mijn man ook al. En daar wordt hij ook nog heel chagrijnig van.

Kan ik me voorstellen. 

Schoondochter schreef op 31-12-2025 om 08:01:

[..]

Lief! Hij is teruggeweest. Om kwart over vier vond hij dat hij me wakker moest maken om dat te melden.

Dus ik heb er ook al 3 uur werk op zitten. Denk dat er wel een middagdutje nodig is, anders red ik het niet tot twaalf uur vannacht

Terug geweest? Je hebt m weer laten gaan??  ik hoop dat je m lekker binnen houdt vandaag tot morgen 

mut

mut

31-12-2025 om 09:24

Geen ergernis hier, alleen meeleven met jullie. Nog geen knal gehoord, bezit van vuurwerk is verboden en dus ook het afsteken. Rond middernacht word er vast wel iets afgestoken, was andere jaren ook. Dan horen we wel iets en zien boven de huizen uit kleurrijke dingen. Paar dagen geleden stond nog een stuk in de krant over een aangehouden jongen met 3 shoppers vol vuurwerk. Maar ik herinner me uit NL nog wel hoe erg het kan zijn. En ik heb in buurten gewoond met veel carbid-schieten traditie. Nu woon ik in een stad in B met 90.000 inwoners. Hier zou ik geen winkel weten die vuurwerk verkoopt, is ook geen reclame voor. Dat Nederlanders hun vuurwerk in B halen snap ik dan ook niet of het moet aan de grensregio liggen dat het daar juist wel is. Toch een kleine ergernis, dat in NL gedacht wordt dat overal in B vuurwerk te koop zou zijn. Sterkte

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.