Media en cultuur
Loeki72
25-06-2025 om 10:11
B&B vol liefde 2025 - Geen spoilers!

Half juli gaat dit leuke programma weer beginnen. De volgende B&B houders gaan op zoek naar de liefde….
Daniel (38) in Tsjechië
De vrolijke Daniël bestiert in het Tsjechische dorpje Seč hotel Kapitan met ruim 40 kamers. Hij nam in 2012 het hotel over zijn vader, nam een break om een loopbaan in de scheepsvaart op te bouwen maar staat nu weer als kapitein aan het roer van Kapitan.
Als rasechte Rotterdammer is Daniel iemand die van doorpakken houdt en hij is ook nog eens handig genoeg om het hotel vrijwel zelf op te knappen. Maar hierdoor is zij liefdesleven er wel een beetje bij ingeschoten. Hij zoekt een gezellige, positieve vrouw die van avontuur én een wijntje houdt.
Dick (32) in Suriname
De jongste deelnemer van dit seizoen zit ook het verst uit de buurt. Junglekenner Dick houdt van de ongerepte wildernis van Suriname en hij runt vlak buiten Paramaribo een resort met acht appartementen midden in de natuur.
Dick geeft daarnaast wildernistours en kunnen mensen hem bellen als ze een slang in hun huis aantreffen. De vrouw die voor Dick de ware is moet dan ook behoorlijk ondernemend en avontuurlijk zijn én van een feestje houden.
Eveline (51) in Italië
Eveline heeft een druk leven: niet alleen is ze juriste, ze runt ook nog eens sinds 2022 in het Italiaanse dorpje San Benedetto Val Di Sambro een B&B met vier kamers, zes camperplaatsen, een appartement, een bar, een sportruimte en een luxe zwembad.
Op papier heeft Eveline het leven goed voor elkaar en leeft ze haar Italiaansde droom. Toch is er ruimte voor een man met humor die haar een geborgen gevoel kan bieden.
Ingrid (61) in Griekenland
De Limburgse Ingrid is van huis uit kapster. Toch voelde zich tot haar eigen verbazing spontaan thuis toen ze de eerste keer in Lesbos arriveerde. Inmiddels woont ze er en verdient ze de kost als uitbaatster van Dutch dream.
In deze B&B, een appartement met uitzicht op de Egeïsche Zee, is het goed vertoeven. Maar ze zou ook graag de kamer in haar hart willen verhuren aan een leuke, stoere man die weet wat romantiek is.
Ilya (52) in Frankrijk
Ilya is een geboren Zeeuw, maar zijn hart klopt sinds 2021 voor Frankrijk. In de Aveyron heeft hij een heus chateau omgetoverd tot luxueuze B&B met vijf paleiselijke kamers. Ilya runt de zaak grotendeels zelf: hij is kok, interieurverzorger en tuinman in een.
Hij hoopt door zijn deelname een leuke, spontane vrouw te treffen met een sociaal hart die warm loopt voor een knus leven in zijn Franse sprookjeskasteel.
Jean-Paul (59) in Spanje
Jean-Paul is dol op nieuwe avonturen: zowel in de liefde als op zakelijk gebied. Deze ambitieuze single heeft onlangs in de heuvels van Benidorm de B&B overgenomen van een goede vriend en wil er vol voor gaan.
Jean-Paul is een man met vele gezichten: een feestnummer, maar ook iemand die juist behoefte heeft aan rust en huiselijkheid. Hij houdt van Spanje en hoopt een Nederlandse vrouw te ontmoeten die deze liefde deelt.
Magda (75) in Frankrijk
Twee jaar geleden verloor Magda haar man na een lang ziekbed. Ze heeft haar leven én haar B&B Le Clos Robert op de rit. Toch mist ze de liefde in haar leven, vooral omdat ze het niet leuk vindt om alleen voor zichzelf in de keuken te staan.
Magda zoekt een man die ook van lekker eten én koken houdt en het is ook mooi meegenomen als hij de handen uit de mouwen wil steken, want er is altijd wel wat te doen. Kandidaten moeten Magda wel delen met hondje Doudou.
Petra (60) in Griekenland
De Amsterdamse Petra is al sinds de jaren 90 helemaal thuis op het Griekse eiland Lesbos. Pas sinds dit jaar is ze B&B-houder, ze verhuurt villa’s aan toeristen en runde in het verleden een lesbische bar.
Het is dan ook geen verrassing dat Petra een vrouw zoekt: vooral in de toeristluwe wintermaanden kan het erg stil zijn op Lesbos, dus zoekt ze een nuchtere, zelfstandige vriendin met humor..
Rob (65) in Frankrijk
Na vijf jaar vrijgezel te zijn, zoekt Rob een sportieve en avontuurlijke vrouw om samen de bergen in te trekken. En als hobby-patissier maakt hij de lekkerste taarten en broden.
Hij woont al sinds 1998 in de Franse Pyreneeën waar hij een oude kippenstal in Estadens ombouwde tot een domaine met 10 sfeervolle gîtes.
Roos57
24-07-2025 om 20:54
Widajo schreef op 24-07-2025 om 20:51:
[..]
O dan heb ik dat gemist. Excuses
![]()
Ze is gewoon niet aardig 😜
Dolfje
24-07-2025 om 20:59
Roos57 schreef op 24-07-2025 om 20:54:
[..]
Ze is gewoon niet aardig 😜
Venijnig is ze.
MissHolmes
24-07-2025 om 21:11
Yumi schreef op 24-07-2025 om 20:52:
[..]
Misschien wel, maar dan nog vind ik haar reactie veel te heftig.
Net wakker en Frank zegt graag een wandeling samen te willen maken en daarna haar uit te nodigen voor een lunch, daarna begon haar triade. Ingrid zou als dat onkruid zo enorm in de weg staat ook kunnen zeggen, wil je eerst even dat onkruid aanpakken dan vertrekken we over 'n uur.... of, oké maar als we terug zijn zorg jij ervoor dat het onkruid uit de tuin is.
Zo simpel kan het zijn.
Ik begreep daar ook geen klap van.. hij wil wat leuks met haar doen maar zij gaat mauwen over klusjes..
Widajo
24-07-2025 om 21:52
Illya heeft die vrouw toch niet echt zelf uitgekozen? Die komt uit dezelfde kaartenbak als Malgosha..
En Magda houdt niet van volle mannen, maar dat kun je toch best zien op de filmpjes???
Yumi
24-07-2025 om 22:38
Renske en Daniel, wat gebeurde daar nou? Zij begon over dat er misschien een nieuwe vrouw zou komen en even later zegt ze, waarom begin je daar nu over? Ze hield vol dat hij erover begon, voor de camera ook, het is nu gezellig, waarom moet hij er dan een nieuwe vrouw bijhalen? Misschien was ze moe en teleurgesteld omdat het gesprek niet loopt. Daniel heeft niet de behoefte om aldoor te praten, maar hij reageerde ook niet lekker.
Ik denk dat als je op dag 2 al huilend wegloopt, je beter naar huis kunt gaan.
Magda met haar 2 kale heren in roze shirt, ze zoekt ze wel uit ![]()
MissHolmes
24-07-2025 om 22:50
Roos57 schreef op 24-07-2025 om 21:25:
in 🇸🇷 wordt het em niet .
Ik vind het wel ineens een omslag... En Dick vond ik ook leuk in 1e instantie maar ik knapte net wel op hem af want hij doet raar.
(Alleen die dames willen ook wel erg snel bevestiging maar dat vind ik ook herkenbaar
)
Yumi: echt he
MissHolmes
25-07-2025 om 07:49
Ik wil ook even over Magda zeuren want ik krijg het idee dat ze een beetje tegenstrijdige signalen afgeeft. Ze lijkt verwachtingen te hebben en gedraagt zich alsof ze met die Fons al 50 jaar samen is maar als hij toenadering zoekt is ze het er niet mee eens.
Verder snap ik haar gemauw over andere ochtend/dagritmes niet zo. Ik ben ook een ochtendmens en als mijn partner dat niet is vind ik dat dus geen probleem want dan kan ik de eerste uren mijn eigen gang gaan en dat vind ik fijn.. (Want ik sta ook niet meteen 'aan' ondanks mijn ritme) Maar goed dat is persoonlijk.
Haantje79
25-07-2025 om 07:59
Ja, mijn man is altijd eerder op dan ik, geen probleem. Maar Fons mag niet eten als Magda geen honger heeft, en ook niet slapen als zij wakker is, en zeker niet ontbijten in zijn badjas als zij aangekleed is!!! Pfoe ik zou geen zin hebben in zo veel gezeik hoor…
Dolfje
25-07-2025 om 08:08
Oudere mensen zitten vaak vastgeroest in hun vaste gewoontes etc. Zie /zag dat bij schoonouders ook altijd. Als we dan met hun op vakantie waren in het buitenland of bij hun op de camping in Zeeland waren was elke dag zowat hetzelfde ingedeeld. Ontbijten op dezelfde tijd, daarna afwas, zelf wassen en aankleden en koffie, oh tijd voor lunch en dan kon er pas iets gedaan worden. Man en ik hoefden daar gelukkig niet aan mee te doen en gingen gewoon op pad als we dat wilden.
En Magda heeft dit ritme al jaren waarschijnlijk en Fons heeft weer zijn eigen ritme. Zal misschien niet zo makkelijk zijn om op die leeftijd je aan te passen aan een ander. En Magda is natuurlijk thuis dus voor haar gaat het gewoon normaal door.
MissHolmes
25-07-2025 om 08:10
Haantje79 schreef op 25-07-2025 om 07:59:
Ja, mijn man is altijd eerder op dan ik, geen probleem. Maar Fons mag niet eten als Magda geen honger heeft, en ook niet slapen als zij wakker is, en zeker niet ontbijten in zijn badjas als zij aangekleed is!!! Pfoe ik zou geen zin hebben in zo veel gezeik hoor…
Ik ook niet.... Ok natuurlijk heeft ze haar gewoontes maar dat heeft iedereen toch, dat moet je begrijpen en als je dat nou zo'n drama vindt, lekker alleen blijven zou ik zeggen.Die nieuwe man bij haar (ze hadden het al over Bassie en Adriaan gister maar ik weet niet meer hoe en wat) die lijkt wel op Bassie