Huis, tuin en keuken Huis, tuin en keuken

Huis, tuin en keuken

Schoonmaakhulp, waarop letten?


Moirmel schreef op 21-09-2023 om 02:59:

Over het parfum: ik zou er niets over zeggen, misschien was dit de eerste maal wat overdreven omdat ze een goede indruk wou maken bij het gesprek; maar als je echt zit te poetsen ga je je ook niet opmaken op voorhand.

Daarnaast wat anderen zeggen: zorg dat je wat poetsgerief in huis hebt. Bij het laatste adres waar ik ging poetsen hadden ze zelfs geen ruitenwisser.

Als je wilt werken met een lijstje dat elke keer gedaan moet worden: zorg dan dat het behapbaar is en begrijp dat het de eerste weken voor je poetshulp zoeken zal zijn hoe ze dit het best doet. Er was ook iemand die zij dat je voor twee uur geen pauze moet voorzien, ik zou dat aan de poetshulp zelf overlaten. Zelf ben ik bv. iemand die snel werkt en vrij precies, maar na een uur moet ik dan wel even gaan roken en drinken om er vervolgens weer in te vliegen.

Nog een advies: als je tevreden bent over haar werk, waardeer haar dan, want voor hen is er werk genoeg.

Na een uur gaan roken en drinken klinkt wel heftig 🤣 ik hoop iig non-alcoholic hoor

absor schreef op 21-09-2023 om 06:11:

[..]

Na een uur gaan roken en drinken klinkt wel heftig 🤣 ik hoop iig non-alcoholic hoor

Altijd fysiek werk gedaan en ik werk aan een redelijk hoog ritme waardoor je snel in het zweet staat; dus ja, ik neem na een uur direct vijf minuten pauze. 
Mocht ik een poetshulp hebben, zou ik het ook bij deze begrijpen. 

afrodite05

afrodite05

18-10-2023 om 16:52 Topicstarter

Even terugkomen voor een update: hulp is nu een aantal keer geweest. Ik (en man ook) ben heel tevreden over wat ze doet. Ze werkt snel, hard en staat open voor feedback, die ik op een vriendelijke manier geef (er waren laatst strepen ontstaan na het schoonmaken en we gingen samen onderzoeken hoe dat te voorkomen). Ik geef elke keer aan dat ik blij ben met het resultaat. Daarnaast is er altijd wel tijd voor een gezellig praatje tussendoor. 

Doordat ze snel en hard werkt, is ze vaak 10 minuten eerder klaar, ipv dat ze 2 uur aan het werk is. Maar ja, het gaat mij erom dat de klussen geklaard worden, dus we betalen gewoon voor 2 uur.

Conclusie: heel tevreden!

Oh en wat de parfumlucht betreft: hier heb ik niets meer over gezegd. De keren dat ze hier was, droeg ze ook geurtjes, maar veel minder heftig dan bij de kennismaking. Dus geen probleem. 

Fijn dat jullie tevreden zijn. 

Leuk te lezen!

Fijn Afrodite!

Reageer op dit bericht

Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.