Financiën en recht Financiën en recht

Financiën en recht

Wat vind jij ( te ) duur geworden?


Ysenda schreef op 04-07-2025 om 07:19:

[..]

Vaak naar de bioscoop gaan dan is juist weer heel betaalbaar. Ik betaal €25 per maand en kan dan onbeperkt naar de film.

Zelfde overigens met musea €70 per jaar en je kunt onbeperkt naar musea.

Ik ga in 't beste geval 2 keer per jaar naar de film. Er zijn toch echt geen 3 films per maand die ik wil kijken.

Ik vind een ticket van 14 euro per persoon dus ook pokke-duur. Maar die 25 euro (of beter: 300 euro op jaarbasis)  haal ik er dus al helemaal niet uit.

Marty1984 schreef op 04-07-2025 om 09:50:

[..]

Ik ga in 't beste geval 2 keer per jaar naar de film. Er zijn toch echt geen 3 films per maand die ik wil kijken.

Ik vind een ticket van 14 euro per persoon dus ook pokke-duur. Maar die 25 euro (of beter: 300 euro op jaarbasis) haal ik er dus al helemaal niet uit.

Ik ga gemiddeld 1 tot 3x per week naar de film. Niet bij Pathe of Vue, want daar draaien nauwelijks goede films. Maar bij het Filmhuis heb je veel meer variatie. En ik kan met mijn kaart in heel NL terecht, dus ook leuk als je op vakantie bent.

lientje69

lientje69

08-07-2025 om 22:06 Topicstarter

Ik had voor het klussen ( schilderen  ) van die wegwerphandschoenen nodig. Schrok me rot. Doos 100 stuks: 14,99!! Drie keer gekeken of het prijskaartje wel klopte . Uiteindelijk bij de action  gehaald voor 2,99.
Scheelde dus echt extreem veel geld.

lientje69 schreef op 08-07-2025 om 22:06:

Ik had voor het klussen ( schilderen ) van die wegwerphandschoenen nodig. Schrok me rot. Doos 100 stuks: 14,99!! Drie keer gekeken of het prijskaartje wel klopte . Uiteindelijk bij de action gehaald voor 2,99.
Scheelde dus echt extreem veel geld.

100 stuks voor 15 euro klinkt mij als extreem goedkoop in de oren. Toch raar dat het voor 3 cent per stuk kan, vind je ook niet?

lientje69 schreef op 08-07-2025 om 22:06:

Ik had voor het klussen ( schilderen ) van die wegwerphandschoenen nodig. Schrok me rot. Doos 100 stuks: 14,99!! Drie keer gekeken of het prijskaartje wel klopte . Uiteindelijk bij de action gehaald voor 2,99.
Scheelde dus echt extreem veel geld.

Dat is idd nogal een verschil, wij (zorg) moesten ze altijd bij de apotheek bestellen, daar zijn ze ook zo duur, en we verbruiken er erg veel per dag.Voor thuis kocht ik ze ook bij de Action.

Groentetuin schreef op 09-07-2025 om 09:36:

[..]

Dat is idd nogal een verschil, wij (zorg) moesten ze altijd bij de apotheek bestellen, daar zijn ze ook zo duur, en we verbruiken er erg veel per dag.Voor thuis kocht ik ze ook bij de Action.

Er zit ook wel een enorm kwaliteitsverschil in vinyl handschoenen van de apotheek of latex van de action. Dagelijks latex handschoenen is vragen om allergien, al maakt voor een schilderklusje dat niet uit. 

Massages...

De vaste klantenkorting is helaas gestopt. In een half jaar ben ik van €65 (i.p.v. €70) naar €80 gegaan.

Poezenmeisje schreef op 11-07-2025 om 05:57:

Massages...

De vaste klantenkorting is helaas gestopt. In een half jaar ben ik van €65 (i.p.v. €70) naar €80 gegaan.

oei. hier van 50 naar 60 en dat vond ik al fors. jij hebt het helemaal slecht... 

FaithfulDuck87

FaithfulDuck87

11-07-2025 om 11:25

een pak jus d'orange voor 4,19  

Poezenmeisje schreef op 11-07-2025 om 05:57:

Massages...

De vaste klantenkorting is helaas gestopt. In een half jaar ben ik van €65 (i.p.v. €70) naar €80 gegaan.

Voor anderhalf uur? In Groningen en Drenthe genoeg massages te vinden die goedkoper zijn

lientje69

lientje69

11-07-2025 om 11:35 Topicstarter

Sowieso de boodschappen.  Ik koop veel vaste dingen en elke week lijken er wel weer 10 cent op het ene, 5 cent op het andere bij te komen. Dat merk je niet meteen maar het tikt uiteindelijk wel aan op je totaal bedrag.

Broadway schreef op 11-07-2025 om 11:13:

[..]

oei. hier van 50 naar 60 en dat vond ik al fors. jij hebt het helemaal slecht...

Dat is wel voor 90 minuten, dat had ik er niet bij gezet. 

Misschien betaal jij dat bedrag voor een uur?

Dorestad schreef op 11-07-2025 om 11:27:

[..]

Voor anderhalf uur? In Groningen en Drenthe genoeg massages te vinden die goedkoper zijn

Waar ga jij heen? De salons in de Stad trekken hun prijzen vaak gelijk. 

Bij "De Witte Lelie" werkt al jarenlang hetzelfde (vaak 'oudere') personeel, dat vind ik prettig. Bij andere salons had ik elke keer weer nieuwe gezichten.

Friezinnetje schreef op 11-07-2025 om 11:25:

een pak jus d'orange voor 4,19

Ja vroeger kocht ik regelmatig een pak. Nu niet meer. Ik verrek t gewoon om 4,19 te betalen.

lientje69 schreef op 11-07-2025 om 11:35:

Sowieso de boodschappen. Ik koop veel vaste dingen en elke week lijken er wel weer 10 cent op het ene, 5 cent op het andere bij te komen. Dat merk je niet meteen maar het tikt uiteindelijk wel aan op je totaal bedrag.

Inderdaad. We zijn al zoveel mogelijk overgestapt op goedkopere alternatieven. Soms valt dat zó tegen dat we toch weer naar een product uit het hogere segment grijpen. We kunnen het immers gelukkig betalen. Het voelt echter zo onverstandig om maar klakkeloos zoveel meer geld uit te geven.

IJs van A-merken is veel duurder geworden. Ik kan me niet herinneren dat het zoveel duurder was dan huismerkijs. Gelukkig zijn de huismerkvarianten vaak ook goed te doen en is ijs ook iets waar je gemakkelijk op kun minderen. Je ziet het ook in de supermarkt. De vakken met de huismerkijsjes zijn bijna leeg terwijl die van het A-merk nog goed gevuld zijn.

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.