Financiën en recht
Herfstappeltaart
28-04-2024 om 18:53
Boodschappengeld
Ik dacht: "ik gooi hem er weer eens in"🙃: Hoeveel boodschappengeld geven jullie jezelf waar je ook echt mee moet rondkomen? En voor hoeveel personen is dat?
Herfstappeltaart
08-09-2025 om 10:40
Muurbloem1985 schreef op 08-09-2025 om 09:44:
Tegenwoordig wel 400 euro per maand helaas en dan woon ik in mijn eentje, ik heb toch bijv. koffiebonen nodig kost tegenwoordig al bijna 15 euro, wasmiddel ook niet normaal duur, olijfolie ect. verschrikkelijk maar je ontkomt er niet aan.
Wasmiddel koop ik uitsluitend bij Lidl. Prima kwaliteit en het stinkt ook niet zo als bepaalde merken. Koffie nemen wij altijd de goudmerk snelfiltermaling van Jumbo eigen merk 6.99 per pondspak. Maar dat zijn geen bonen dus dat is misschien niet te vergelijken. En inderdaad, aan sommige zaken ontkom je niet.Â
Ysenda
08-09-2025 om 13:30
Muurbloem1985 schreef op 08-09-2025 om 09:44:
Tegenwoordig wel 400 euro per maand helaas en dan woon ik in mijn eentje, ik heb toch bijv. koffiebonen nodig kost tegenwoordig al bijna 15 euro, wasmiddel ook niet normaal duur, olijfolie ect. verschrikkelijk maar je ontkomt er niet aan.
Wasmiddel duur?
A merken ja, maar 3,50 voor 30 beuren waar je zeker 45 wassen mee kunt draaien valt wel mee toch.
Muurbloem1985
08-09-2025 om 13:32
Ysenda schreef op 08-09-2025 om 13:30:
[..]
Wasmiddel duur?
A merken ja, maar 3,50 voor 30 beuren waar je zeker 45 wassen mee kunt draaien valt wel mee toch.
Ariel Color family pack XL wasmiddel bestellen | Albert Heijn
Ok dit is een family pack maar als ik in de supermarkt kijk schik ik best van de prijzen voor wasmiddel ja, ik vind 30 euro veel voor wasmiddel ik doe altijd aanvullen in de wasmachine en bij mij is het zo op.
Muurbloem1985
08-09-2025 om 13:34
Herfstappeltaart schreef op 08-09-2025 om 10:40:
[..]
Wasmiddel koop ik uitsluitend bij Lidl. Prima kwaliteit en het stinkt ook niet zo als bepaalde merken. Koffie nemen wij altijd de goudmerk snelfiltermaling van Jumbo eigen merk 6.99 per pondspak. Maar dat zijn geen bonen dus dat is misschien niet te vergelijken. En inderdaad, aan sommige zaken ontkom je niet.
Sowieso denk ik dat de Jumbo goedkoper is dan de AH maar misschien ligt dat aan mij.
MMcGonagall
08-09-2025 om 14:02
Ik koop wel A-merk wasmiddel maar altijd als aanbieding en ik gebruik maar 20 ml per was. Dan zijn de kosten dus wel te overzien, al ben je natuurlijk goedkoper uit wanneer je een goedkope fles van 3,50 koopt en daar hetzelfde mee omgaat.
Muurbloem1985
08-09-2025 om 14:13
Als je het over de `duivel` hebt is wasmiddel nu in de aanbieding bij de AH online:
Ariel Vloeibaar+ color care wasmiddel bestellen | Albert Heijn
Ysenda
08-09-2025 om 14:45
Muurbloem1985 schreef op 08-09-2025 om 14:13:
Als je het over de `duivel` hebt is wasmiddel nu in de aanbieding bij de AH online:
Ariel Vloeibaar+ color care wasmiddel bestellen | Albert Heijn
Daar zit een patroon in, elke aanbieding is er elke 4 -6 weken weer. Daar kun je je voorraad op bouwen.
Alleen in juli en augustus zijn er geen goede aanbiedingen.
Rozi
08-09-2025 om 15:55
Ik denk dat wij rond de 600 kwijt zijn. Alleen aan kaas al 10 euro per week. Bepaalde dingen koop ik groot in, wc papier, keukenpapier,koffie, vuilniszakken,melk, luiers, wasmiddel. 1 a 2x per jaar ga ik naar Duitsland en koop ik flink wat verzorgingsproducten en schoonmaakmiddel in. Alles bij elkaar scheelt dit echt aanzienlijk.Â
mut
08-09-2025 om 16:21
Momenteel toch tegen de 300 per week. Dit is dan wel 3 katten, 2 honden en 8 personen.
MarvelousM
09-09-2025 om 01:00
Wie koopt er dan ook a-merk wasmiddel? Ik gebruik al twintig jaar huismerk van de appie. Al mijn kleren op 30 graden schoon. Piepklein bodempje in zo’n bolletje gieten per keer. Ik koop denk ik max vier keer per jaar een fles.
Zelfs als die a-merken in de bonus zijn is ‘mijn’ wasmiddel nog goedkoper.
Mama-Inge
09-09-2025 om 06:16
Ik gebruik witte reus (en collor)Â
Krijg van andere wasmiddelen uitslagÂ
Koop ik alleen maar in de aanbieding bij de kruidvatÂ
Voorheen was dat nog 10 euro voor zo'n grote fles (of pak) waar dan op staat 100 wasbeurtenÂ
Inmiddels is het 80 wasbeurten en betaal je er in de aanbieding al iets van 15 euro voorÂ
Laatste aanbieding van de kruidvat was 3 van die flessen/pakken voor 35 euro en dat waren 65 wasbeurten, kost 12,95 per stuk. Ik heb nu in Duitsland gekocht voor 11 euro en dat was weer 100 wasbeurtenÂ
Reageer op dit bericht
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.