Eten
Fleurette
26-05-2026 om 19:01
Welke koffiecups?
Na aanleiding van een opmerking op een ander topic het volgende. Onze koffiemachine is kapot. Als echte koffieleuten hebben we uiteraard meteen een nieuwe besteld en een oud Nespressoapparaat uit de garage opgeduikeld.
Bij Lidl heb ik Bellarom Viola espresso gekocht. Een intensiteit van 9/12. Veel te slap en niet te hachelen.
Voordat ik hetzelfde merk maar dan sterker ga kopen ben ik benieuwd welke koffiecups jullie preferen. Het moet sterke koffie zijn en geen NL merk zijn want ik woon in het buitenland.
Alvast bedankt🪷
Dewi-Sri2
27-05-2026 om 08:51
Wij drinken altijd Forza, nr. 9, en die vinden veel mensen al te sterk, maar ze gaan tot 11 geloof ik.
Venusss
27-05-2026 om 10:42
Fleurette schreef op 27-05-2026 om 08:49:
[..]
Merci, een Nespressowinkel is hier niet te vinden. We wonen midden in de Franse rimboe
Ik denk eerlijk gezegd dat je bij Nespresso niet zo snel een verkeerde keus maakt, als je van een sterke bak houdt gewoon boven de 8 gaan zitten. De omschrijving op hun web pagina is best duidelijk wat je kan verwachten
Fleurette
28-05-2026 om 13:47
Vanmorgen was ik in de supermarkt en wat ben ik vergeten….
koffiecups😱