Eten
MijnNaamIsHaas73
12-02-2026 om 09:27
Oh het aftellen is nu echt begonnen! Fijn Afro!
Wij eten vanavond soep net een broodje kroket/frikandel
Teigera
12-02-2026 om 09:43
Tjee Afro het zijn echt de laatste loodjes! Lekker hoor. En spannend.
Wij eten vanavond rode kool, gekookte aardappelen en een "Italiaans" worstje.
irmaladouce
12-02-2026 om 11:34
Het schiet nu lekker op, Afro ! Fijn en spannend !
Het is een beetje onduidelijk wie er vanavond meeëet in huize irma, ik denk dat ik maar voor gemakkelijk ga : verse worstjes vermomd als hotdogs op buns met naar keuze rauwe zuurkool, rauwe/gebakken uien (en/of K&K gefrituurde uitjes). Erbij sla en rauwkost en sperziebonen en de nodige sauzen, natuurlijk.
yette
12-02-2026 om 15:10
Ik maak een salade met oa rucola en gegrillde paprika en courgette, lamsmerguez en gekruide ovenfriet van een veel te duur merk.
Smulkruimel
12-02-2026 om 18:44
Na jaaaaaren eindelijk weer eens zelf rendang gemaakt en wat was het goed gelukt! Met sperzieboontjes, zoetzure komkommer, rijst, atjar en kroepoek. Zo lekker gegeten.
Nu ik de smaak te pakken heb, morgen maak ik nog een portie rendang maar dan een recept dat ik van een vriend gekregen heb. Eens kijken welk recept het lekkerste is.
@Afrodithe, wat zul jij hard aan aftellen zijn!!
afrodite05
12-02-2026 om 19:16
Wankelend op m'n benen heb ik uiteindelijk krieltjes gebakken, kipschnitzels in de airfryer geworpen en erwtjes gekookt.
Ted68
12-02-2026 om 19:19
We aten zalm in mosterd roomsaus, met tagliatelle, broccoli en bietensalade