Eten
Dolfje
08-07-2021 om 15:45
Wat eten we vandaag? (gesloten)
Wat eten we vandaag, al jaren een goedlopend topic op Viva dus dat mag hier niet ontbreken!
Infobericht: dit topic is gesloten, je kunt hier verder lezen:
https://www.viafora.nl/forum/eten/wat-eten-we-vandaag-deel-2?page=1#17
anijsblokje
06-09-2021 om 17:02
Zo, smyle, gelijk je hele weekmenu hier...! En in ieder geval deze week geen vleesloze dag voor je.
Ik eet vanavond tomaat-paprikasoep uit de vriezer.
Hoe lang eten jullie dingen uit de vriezer nog? Bij mij zit er normaal een goed systeem in, maar deze soep heb ik volgens het etiketje in maart ingevroren. Er is niets mis mee, dus ik eet het gewoon, maar ik probeer wel de 3 maanden aan te houden ongeveer als maximum.
FaithfulDuck87
06-09-2021 om 17:04
ik maak nasi, heb nog een restje groenteprutje staan, dus rijst koken en zo klaar
ToetieToover
06-09-2021 om 17:04
haha Smyle60, heb je geen “ik-kook-jij-wast-af” deal met je man? Je kookt lekkere dingen, ik zou die deal aannemen!
Vandaag linzensalade met tomaat, blauwe bessen en pistachenoten.
En
Salade van bladsla, aardappel, knolselderij, zachte geitenkaas, pappadew, bladselderij, lavas, kerrie, salami en daarbij (zelf)gerookte kipfilethaasjes.
Smyle60
06-09-2021 om 17:09
anijsblokje schreef op 06-09-2021 om 17:02:
Zo, smyle, gelijk je hele weekmenu hier...!
Ik eet vanavond tomaat-paprikasoep uit de vriezer.
Ik denk vooruit anders is het elke dag weer het bekende "watzullenwenoueensetenvandaag"
Ik haal overigens alles elke dag vers want diepvriesgroente/vlees is uit den boze hier. Kan dus zomaar zijn dat ik die dag heel iets anders haal dan in de "planning" stond en wordt de kogelbiefstuk een broodje rundvleeshamburger met kaas, uien en een hele berg groen/roodvoer met chiliaardappeltjes uit de oven.
Smyle60
06-09-2021 om 17:15
ToetieToover schreef op 06-09-2021 om 17:04:
haha Smyle60, heb je geen “ik-kook-jij-wast-af” deal met je man? Je kookt lekkere dingen, ik zou die deal aannemen!
Nope, ik ben heel zuinig op mijn keuken ik heb een vaatwasser. Man mag de auto's wassen en poetsen maar van mijn keuken blijft hij áf (van mijn prachtige tuin overigens ook, die man is een schat maar hou hem weg bij alles wat groeit en bloeit, daar blijft niets van over, die weet het verschil niet tussen Toscaanse Jasmijn en een Paardenbloem![]()
)
Dolfje
06-09-2021 om 17:17
ToetieToover schreef op 06-09-2021 om 17:04:
haha Smyle60, heb je geen “ik-kook-jij-wast-af” deal met je man? Je kookt lekkere dingen, ik zou die deal aannemen!
Zo is het hier ook geregeld.
Dolfje
06-09-2021 om 17:28
Wij krijgen zelfgemaakte saté met nasi goreng ( die is jammer genoeg kant en klaar).
Smyle60
06-09-2021 om 18:09
Smyle60 schreef op 06-09-2021 om 17:15:
[..]
En alweer
![]()
ik ga voor straf vannacht buiten slapen
![]()
yette
07-09-2021 om 08:11
Eergisteren bbq met gamba's, spiezen, burgers, maïskolven, pastasalade, salade met ijsbergsla, spinazie, mango en mangodressing. IJs met fruit toe. Gisteren de overgebleven burgers op broodjes met tomatensoep. Vandaag enchiladas. Morgen pasta met pompoen en spinazie.
Iemand nog tips voor één persoons-maaltjes op één pitje? Ik vertrek zaterdag een weekje naar mijn Franse stekkie. Voor het eerst per vliegtuig, dus ik kan mijn keuken niet meenemen, maar heb hier nog wel zo'n pitje dat ik op een gasfles kan draaien 
redbulletje
07-09-2021 om 08:14
Ga lekker uit eten. En je eieren met spek en kaas als ontbijt kun je dan zelf bakken.
Herfstappeltaart
07-09-2021 om 08:24
Vandaag is het broccoli met gekookte aardappelen en een Valess-schnitzel. Ik maak er kaassaus bij.
yette
07-09-2021 om 08:24
redbulletje schreef op 07-09-2021 om 08:14:
Ga lekker uit eten. En je eieren met spek en kaas als ontbijt kun je dan zelf bakken.
Ik ga zéker ook wel uit eten, maar zit er in de middle of nowhere. Dichtstbijzijnde restaurant ben ik eigenlijk wel klaar mee, voor de stad moet ik iig 30 minuten rijden. Heel mooie route maar schiet niet op met haarspeldbochten en zo. Dus dat was ik niet dagelijks van plan.
Dolfje
07-09-2021 om 08:37
Ik dacht dat je daar een heel huis( je) had Yette? Ik zou een stukje vlees bakken en een salade erbij maken of soep oid. Gewoon heel simpel houden.
Ik heb vandaag een gebroken dienst, wordt waarschijnlijk na mijn vakantie tijdelijk weer een wekelijks ding op dinsdag. Ik maak vanmiddag courgette/tomaat soep. Man eet een restje Chinees weer ( hadden de laatste keer echt veel teveel).
)