Digital Digital

Digital

Filmpjes lopen vast op social media platforms (laptop)

Zoals de titel al verraad heb ik problemen met het kijken van filmpjes op mijn laptop.
Voor zover ik weet is dit alleen op social media platforms, denk aan Facebook, Instagram en YouTube.
In het begin was dit voornamelijk als een filmpje was afgelopen, hierna liep de site vast.
Ik merk nu ook dat als ik iets bekijk het filmpje zomaar willekeurig op ieder moment vastslaat waarna ik niets anders kan dan afwachten tot de site weer gaat draaien.
Ik ben een digibeet maar ben wel aan het googlen gegaan waar dit aan kan liggen.
Alle voorgestelde oplossingen heb ik geprobeerd, cookies verwijderen, beeldkaartversneller uitzetten, software update en platforms uitgeschakeld in beveiligingssoftware maar het probleem blijft 

Ik heb sinds kort een nieuwe Acer Aspire laptop omdat mijn oude laptop kuren begon te vertonen.
Maar ik begin nu op een punt te komen dat ik ook mijn nieuwe laptop uit het raam wil slingeren 
Zijn er mensen die dit herkennen en er een oplossing voor weten🙏

In welke internetbrowser heb je dit probleem? Heb je al wel eens een andere browser geprobeerd? (Bijv. Edge, Chrome, Firefox) Heb je het probleem ook in "incognito-modus" van je browser?
Is je internetverbinding goed? (doe bijv. eens een speedtest, of check of het op een andere wifi wel werkt)

Tover-Feetje

Tover-Feetje

22-09-2026 om 22:17 Topicstarter

masatu schreef op 22-09-2026 om 21:15:

In welke internetbrowser heb je dit probleem? Heb je al wel eens een andere browser geprobeerd? (Bijv. Edge, Chrome, Firefox) Heb je het probleem ook in "incognito-modus" van je browser?
Is je internetverbinding goed? (doe bijv. eens een speedtest, of check of het op een andere wifi wel werkt)

Ik gebruik Chrome maar heb idd ook andere browsers geprobeerd, ook daar hetzelfde probleem.
Internetverbinding is goed ander wifi heb ik niet (denk ik).
Incognito-modus heb ik net opgezocht en geprobeerd en daar kan ik de filmpjes wel in afspelen 
Maar wat wil dat dan zeggen?
Misschien weet jij het antwoord daarop maar ik heb in ieder geval weer iets waar ik op kan googlen.
Alvast bedankt!!

Als het via incognito wel werkt, dan denk ik dat het aan een plugin ligt, bijvoorbeeld een addblocker oid. Probeer die lijst plugins (ook wel extensions genoemd) eens te bekijken en 1 voor 1 te deactiveren?
In incognito laadt hij namelijk zonder plugins.

Edit: 
Ik was niet goed aan het lezen en zo een beetje hetzelfde aan het schrijven als Masatu. 

Ik loop dan ook zachtjes achteruit nu en zeg niks meer... 

🙊🙊


Of het betekent dat je de cache van je browser toch niet écht hebt geleegd.
Bij mij blijft bijv. mijn adblock-plugin overigens wel werken in incognitovenster. De optie 'ook actief in incognito' is bij mij aangevinkt (Firefox).

Tover-Feetje

Tover-Feetje

23-09-2026 om 13:56 Topicstarter

Inmiddels uitgevonden hoe ik bij de extensies moest komen.
Enige extensie die ik heb ik Adobe acrobat.
Die heb ik uitgezet en voor wel 10 minuten dacht ik dat het probleem was opgelost.
Helaas te vroeg gejuicht, de filmpjes lopen wederom vast 
Ik zoek nog even door...
@Courage, ik ga voor de zekerheid wederom legen.

Lijkt wel op een probleem met de grafische versnelling (hardware acceleratie) van je browser, of een overijverige virusscanner op de achtergrond. Probeer in de instellingen van Chrome eens 'Hardwareversnelling gebruiken indien beschikbaar' uit te zetten en de browser daarna helemaal opnieuw op te starten. Dat wil bij dit soort willekeurige vastlopers met video's nog wel eens wonderen doen!

Probeer ook even de oplader erin te steken of het energieprofiel in Windows op 'Beste prestaties' te zetten. Nieuwe Acer laptops knijpen de videokaart soms te veel af om accu te sparen, waardoor video's vastlopen.

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.