Ouders en School Ouders en School

Ouders en School

Lees ook op
mijk

mijk

31-08-2010 om 10:07

Hulp bij schrijven gezocht in groningen

Zoonlief (groep 5) is het zat. Hij wil een beter handschrift en heeft dus gevraagd of wij daar hulp bij kunnen regelen. Ik heb in de ib-er op school niet heel veel vertrouwen. Ik zat zelf aan een ergotherapeut of zo te denken maar ik kan bij ons in de buurt (groningen-stad) helemaal niets vinden. Iemand ideeën of tips? Ik vind het zo goed van hem dat hij zelf aan de bel getrokken heeft, ik zou zo graag nu ook vlot aan de slag.

Mijk

Naar laatste reactie
Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.
cqcq

cqcq

31-08-2010 om 11:11

Kinderfysio

Volgens mij is de eerste stap kinderfysiotherapie, gewoon direct toegankelijk (geen doorverwijzing huisarts meer nodig).

Mrt / nmt

Wij (nou ja, onze zoon!) heeft heel veel baat gehad bij mrt /nmt lessen.

http://www.cvnmt.nl/

Cesartherapie

Onze cesartherapeute is gespecialiseerd in "schrijfles". Alleen schrijft zoon bijna nooit tijdens die lessen, maar doet vooral spelletjes en oefeningen voor zijn spierspanning. Die oefeningen komen uiteindelijk zijn schrijven ten goede. Er zit vast in Groningen ook wel een cesartherapeute die ervoor geleerd heeft !

Martine

mijk

mijk

03-09-2010 om 09:25

Afspraak

Ik heb een afspraak gemaakt bij een kinderfysiotherapeut met een schrijfprogramma. Hij kan dinsdag al terecht en het kan waarschijnlijk zelfs op school.. Moet nog even bedenken of ik dat wil maar anders zitten ze ook in de buurt. Ik ben benieuwd!

Dank voor alle tips!

Mijk

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.