Huiskamer
Lollypopje
12-04-2022 om 14:25
Waar werd je vandaag blij van? - deel 2
Omdat we nog steeds elke dag blij worden van leuke en mooie dingen. Dus deel ze hier 
Auwereel
20-07-2026 om 20:16
Ik ben blij met mijn nieuwe wandelschoenen, een stuk steviger en beter passend dan de schoenen die ik had. Hopelijk ga ik er hele einden fijn op lopen.
Ik heb ook wandelstokken gekocht. Bij de laatste wandelvakantie heb ik een paar keer een grote tak gebruikt om me staande te houden op gladde, ongelijke paden, dat kan beter!
Yumi
20-07-2026 om 22:58
Xandora schreef op 20-07-2026 om 14:13:
[..]
Ik ben wel even de stad in geweest, maar vind het fijn om even te settelen, spullen in het hotel een plekje, gister mijn startbewijs opgehaald en nu even bij familie langs die hier in de buurt woont.
Het was gisteren loeidruk met het ophalen startbewijs, maar hoorde dat wachttijd meeviel. Hoop dat je goed kan slapen, want het zal een kort nachtje worden 
Denk er ineens aan dat ik en mijn vrienden na de hele avond/nacht in het centrum meelallen en dansen, (voor coronatijd) de wandelaars bij de start gingen uitzwaaien 
Beterlaat2021!
23-07-2026 om 15:32
Blij mee : 3 dagen geleden aan de gemeente gevraagd of ze een overwoekerd wandelpad begaanbaar wilden maken. Ze zijn er NU aan bezig! Klasse!
Koettie
23-07-2026 om 18:31
Had maandag een klacht ingediend tegen een agent en gister al gebeld door de klacht afdeling! Ook echt snel en was fijn gesprek.
En vriend is net op tijd opgeknapt voor is weekendje weg, ook heel fijn.
RavIvaR
23-07-2026 om 20:10
Hoe gaat het Xandora? Inmiddels zitten de eerste 3 wandeldagen erop, ik ben heel benieuwd!
Toevallig heb ik gisteren ook de filmpjes van Dylan van 538 gekeken die ook de vierdaagse loopt.
Ik kwam hier eigenlijk ook typen dat ik blij ben dat ik vandaag samen met lief onverwachts een uur door de bossen gewandeld heb. Valt wel redelijk in het niet bij 4daagse, maar ik werd er toch blij van.
lientje69
23-07-2026 om 20:53
Na veel regelwerk en telefoontjes kreeg ik na 2 maanden eindelijk mijn ziektewetuitkering. Het is even flink slikken hoeveel minder het is dan mijn salaris, maar goed, het is er eindelijk.
MissHolmes
23-07-2026 om 22:11
Ik kreeg gisteren in de dierentuin een compliment van iemand over mijn schoenen, ze had zelf opvallende oorbellen die me eerder opgevallen waren dus ik vond het grappig. (Ook omdat mijn schoenen bij haar oorbellen paste!)
Ook blij omdat ik mijzelf vanmiddag getrakteerd heb op een fijne pedicure behandeling en - eindelijk- (wilde ik al erg lang maar durfde het niet
) French gellack heb genomen. Supermooi en ben er erg blij mee 
Xandora
23-07-2026 om 22:49
RavIvaR schreef op 23-07-2026 om 20:10:
Hoe gaat het Xandora? Inmiddels zitten de eerste 3 wandeldagen erop, ik ben heel benieuwd!
Toevallig heb ik gisteren ook de filmpjes van Dylan van 538 gekeken die ook de vierdaagse loopt.
Ik ben thuis, heb 2 dagen kunnen lopen.
Kreeg last van linker heup/dijbeen. Dag 1 na een kilometer of 25, dag 2 pijnstilling genomen en met moeite uitgelopen.
Ik ken mijzelf, als ik vandaag gestart was had ik weer aan de pijnstilling gegaan en eigenwijs doorgelopen. En waarschijnlijk wat geforceerd. Ik heb het al 4 keer eerder volledig uitgelopen.
Verstandig ja maar leuk is anders.
Het waren wel 2 dagen wandelfeest 🙂.
RavIvaR
24-07-2026 om 00:15
Ai, dat is balen Xandora!
Maar waarschijnlijk imderdaad wel een verstandige keuze.
Gelukkig wel van de eerste dagen kunnen genieten.
Bakblik
24-07-2026 om 11:13
Blij dat het plekje op mijn schouder dat de huisarts had verwijderd na 10 dagen eindelijk zo ver is genezen dat ik zonder gaasjes en pleisters kan.
Kan de huid eromheen eindelijk gaan herstellen van de aantasting door die pleisters.
Wordt een beetje iebel van de jeuk maar gaat goed komen.
Yumi
24-07-2026 om 12:08
MissHolmes schreef op 23-07-2026 om 22:11:
Ik kreeg gisteren in de dierentuin een compliment van iemand over mijn schoenen, ze had zelf opvallende oorbellen die me eerder opgevallen waren dus ik vond het grappig. (Ook omdat mijn schoenen bij haar oorbellen paste!)
Ook blij omdat ik mijzelf vanmiddag getrakteerd heb op een fijne pedicure behandeling en - eindelijk- (wilde ik al erg lang maar durfde het niet) French gellack heb genomen. Supermooi en ben er erg blij mee
Naar de pedicure ga ik af en toe, en ik vind French gellack ook het mooist. Waar ik heen ga brengen ze geen gellack aan, moet ik toch eens naar op zoek. Mag ik vragen wat de prijs is?