Huiskamer
MMcGonagall
23-02-2023 om 15:05
Ik heb niets met snijbloemen maar in de tuin vind ik alles wat fleurig is mooi. Ook een veld met krokussen of boterbloemen of een akker met zonnebloemen. Ik woon vlakbij bollenvelden, ook prachtig.
MrsMary
23-02-2023 om 15:10
Pioenrozen en ranonkels.
Buiten hou ik erg van een veld met akkeronkruiden.
Moosey
23-02-2023 om 16:13
Ik doe ook niet aan snijbloemen kopen. In de tuin zijn cosmea en akelei wel behoorlijk favoriet, al ben ik ook dol op mijn rozen. En ik hou ontzettend van bloeiende bermen met boterbloemen, fluitenkruid, wilde peen (heb ik ook allemaal in de tuin) duizendblad, korenbloem en chichorei. En van dagkoekoeksbloemen. Van welke bloemen niet eigenlijk 
Bailey26
23-02-2023 om 16:15
Ik ❤️ bloemen
Fresia en orchidee (op de vaas) zijn favoriet. Maar ook pioenrozen en gerbera. O en dahlias vind ik ook prachtig.
Een grote vaas vol zonnebloemen is ook goed voor mijn humeur.
Ik koop trouwens weinig bloemen. Heb wel veel bloemen in de tuin.
Vind het altijd z'n vrolijk gezicht een tuin vol kleur. En alle bijen die altijd druk bezig zijn
ShowyHummingbird30
23-02-2023 om 16:43
Was dat niet duidelijk?

Meer algemeen: alle bloemen in de natuur. Ik houd minder van bloemen in een vaas, vaak milieuonvriendelijk geproduceerd/ingevlogen en ze blijven zelden langer dan een paar dagen mooi.
ShowyHummingbird30
23-02-2023 om 16:46
wild-flower schreef op 23-02-2023 om 14:15:
wilde bloemen
![]()
Prachtig!
Magnoliatakje
23-02-2023 om 17:40
Buiten vind ik de magnaliabloem prachtig en lelietjes van dalen, klaproos, korenbloem en madeliefjes vind ik ook schitterend.
Binnen houd ik erg van gerbera, orchidee en anjer maar ik koop haast nooit meer bloemen omdat het minder milieuvriendelijk is.
Auwereel
23-02-2023 om 18:08
Serengeti schreef op 23-02-2023 om 14:32:
Mijn favoriet: de zonnebloem.
Voor in de tuin vind ik de duizendschoon mooi.
Buiten heb ik een zwak voor: madeliefjes, boterbloemen, klaprozen. Alle veldbloemen eigenlijk wel vooral als ze ook nog eens vlinders en bijen aantrekken.
Voor op een vaas vind ik een mooi groot boeket tulpen in verschillende kleuren erg mooi. Of een boeket anemonen, ook in verschillende kleuren.
En ik hou van de fresia vanwege de geur.
Als het om zicht gaat ipv geur, ga ik ook voor de duizendschoon. De duizendschoon die komend jaar voor het eerst gaat bloeien in mijn tuin is aangevreten door de slakken, dus ik moet niet naar de blaadjes kijken. Hopelijk doen de bloemen het goed!
Knutselkei
23-02-2023 om 19:53
pioenrozen en gerbera
In de tuin vind ik de tulpen erg mooi, binnen zijn zebij mij binnen dag of 3 weg dus dat vind ik zonde.
Lizzyliz
23-02-2023 om 21:35

Gladiolen. Doen me denken aan mijn vader die er ooit zijn tuin vol mee had staan.
Reageer op dit bericht
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.




