Huiskamer
BlairW
21-03-2026 om 07:15
21 maart, wat staat er op de planning vandaag?
Het is vandaag zaterdag en voor veel mensen dus weekend!
Wat staat er bij jullie op de planning vandaag??
Ik zal zelf natuurlijk beginnen. Ik zit nu nog rustig op de bank, ga even ontbijten en aankleden en rond 9:45 stap ik met dochter in de auto op weg naar Antwerpen. We gaan daar vanmiddag naar de show van de bankzitters 😁 Die begint om 14:30, deuren gaan open om 1 uur en aangezien we golden circle tickets hebben willen we er niet te laat zijn. Goed plekje bemachtigen, merchandise aanschaffen en genieten van de show 🥳 We zijn ook al bij de ziggo dome geweest, maar dit wordt een veel kleinere show. De zaal is nog niet half zo groot, het podium ziet er heel anders uit dus we zijn benieuwd! Ik ben zelf door dochter aangestoken met het bankzitters virus 🙈 kijk inmiddels ook hun video’s, luister de podcast en uiteraard ook de liedjes. Vind het echt leuk wat ze doen ook, dus ik vind het helemaal niet erg om mee te gaan. Jammer genoeg heb ik voor volgend jaar in de ziggo zelf nog geen kaartje, dochter wel dus ik moet nog even kijken of ik die ook last minute nog kan scoren. Is ons hier ook gelukt, afgelopen woensdag pas kaartjes gekocht dus een verrassing dat we vandaag toch gaan 🥰
Na de show weer lekker richting huis en dan ploffen we op de bank met een soepje en broodje. Lekker de mol kijken vanavond!
Herfstappeltaart
21-03-2026 om 14:29
Vanmorgen op de fiets naar de stad (koud!!), nootjes gekocht op de markt en een nieuw zomerjasje voor mij bij de ANWB. Even bij de Hema en het Kruidvat binnengelopen en weer terug op de fiets. Vanmiddag even gebruik maken van de zonnepanelen door het aanzetten de vaatwasser en de wasmachine. Weekmenu en boodschappenlijst maken.
Verder eten voorbereid en vanavond voor de t.v.
kerst
21-03-2026 om 14:34
Wasmachine aangezet.
Katten ontwormingspil gegeven.
Hond van de buren is niet thuis, dus lekker rustig.
Nu moet ik helaas eigenlijk nog achter bollampen aan. Vanavond Wie is de Mol kijken🙂
Chipndale
21-03-2026 om 14:56
Vannacht om half 3 al met de hond naar buiten geweest (heel kort rondje) en om 8 uur weer. Daarna even een uurtje gesport. Was alweer meer dan een maand geleden (veel migraine en een griepje gehad). Daarna het schuur opgeruimd. Bedenk me nu dat ik dit schrijf, nog even een afspraak moet maken bij de milieu straat, zodat ik alle overbodige troep ook weg kan gooien. Nu lekker even niks, beetje netflixen. Straks een lekkere tosti maken en vanavond wie is de mol kijken. En hopelijk slaapt onze hond dan vannacht wel de hele nacht door ![]()
Knutselkei
21-03-2026 om 15:10
Planning grotendeels afgewerkt van wat ik wilde/moest doendus mooi!!
Wandelen met hond en vriendin.
Bank ophalen met aanhanger voor andere vriendin zonder vervoer, andere bank afvoeren naar stort.
Aardbeienplantjes uit haar moestuin halen om bij mij uit te planten. Inzetten ga ik zo nog doen.
Voerton halen voor hond.
Voer halen voor de hond, dat doe ik dan over uurtje, daarna eten, wandelen en op de bank zitten en de mol kijken.
Wieder
21-03-2026 om 15:32
Dochter had gevraagd of ik mee kon gaan naar een oefenwedstrijd voor 2 van onze jonge paarden. Helaas had ze me er voor ik ja zei, niet bij verteld dat ik daarvoor om 6 uur mijn bed uit moest, daar hoorde ik gisteravond pas. Dus vanmorgen om 7 uur zaten we in de vrachtwagen. Om 10 uur reden we, koud tot op het bot, weer terug naar huis. Dochter zei monter: ach, zo hebben we nog wat aan onze dag!
Daarna moesten we nog naar de Mediamarkt voor nieuwe oortjes voor haar. Die winkel is echt verschrikkelijk, dus snel erin en eruit. Daarna snel eten, paarden op de wei, stallen doen, en nu zit ik op de bank en ik wil niks meer. "🤪 Zo HeBbEn We NoG WaT AaN OnZe DaG 🤪", als je nog eens wat weet! Morgen gaat ze weer, dan zoekt ze maar een ander slachtoffer 😅. Vanavond eten we tosti's en soep, daarna ga ik in bad en naar bed, en dan is 21 maart weer voorbij!
MissBobby
21-03-2026 om 16:03
vanochtend gewinkeld met twee dochters, vanmiddag boodschappen gedaan. Zo een uitgebreide borrelplank maken en vanavond nog een verjaardag vieren. Ondertussen draaien de wasmachine en de droger. Nu even op de bank met een plaat op.
lientje69
21-03-2026 om 16:17
Sterkte en beterschap kaassouflé!
Hier schiet mijn revalidatie ook niet erg op. Elke dag zó moe. Met tussenpozen rusten heb ik wat boodschappen gedaan met man samen. Het eten voorbereid. Één bed verschoond. Was gedraaid en gedroogd in de droger. En een klein stukje gewandeld. Dat laatste ging niet helemaal soepel dus de rest van de dag is rust rust rust.
Rekenenisleuktaalook
21-03-2026 om 16:45
mijn dag wordt ineens lekkerder en leuker. We gaan bij vrienden eten. Die hadden andere gasten uitgenodigd die zich ziek hadden afgemeld. Of wij zin hadden alles te komen helpen opeten? Ja hoor!
Auwereel
21-03-2026 om 17:13
Sterkte Kaassouffle en Lientje.
Ik zou dat jullie zó gunnen dat je je weer beter voelt, wat is het leven soms onbarmhartig...
Auwereel
21-03-2026 om 17:17
Hier een mooie dag voor deel 1 van dakonderhoud, dat we fijn laten doen. Man en ik zijn geen helden op de ladder.
Bij dak van het huis is geconstateerd dat de loodslabben gerepareerd moeten worden omdat anders de balken gaan wegrotten.
Straks staat mijn fiets weer droog in de schuur als het heeft geregend omdat het dak niet meer lekt met een coating erop.
Tuinfluiter
21-03-2026 om 17:37
Rekenenisleuktaalook schreef op 21-03-2026 om 16:45:
mijn dag wordt ineens lekkerder en leuker. We gaan bij vrienden eten. Die hadden andere gasten uitgenodigd die zich ziek hadden afgemeld. Of wij zin hadden alles te komen helpen opeten? Ja hoor!
Heerlijk zo'n onverwacht etentje.
Wij hebben net een restje van de visterrine die mijn dochter gister meebracht als voorgerecht opgegeten. Was bepaald niet slecht 😁.
Ook tevreden over het werk wat ik in de tuin heb gedaan.
Broodjebrie
21-03-2026 om 17:47
Roos57 schreef op 21-03-2026 om 16:05:
Gewerkt.
Hoe was je werkdag? Druk, rustig? Heb je nog meer op de planning?
Mama-Inge
21-03-2026 om 21:23
Vannacht/ vanmorgen gewerkt en daarna geslapen
Geluncht met man en kinderen en daarna met man en honden naar het bos geweest
Tussendoor het 1 en ander aan was weg gewerkt, eten gekookt, wat klusjes in huis gedaan
De dag was zo om.
Kinderen (pubers) zitten hier ook wie is de mol te kijken