Nieuws en actueel
Poezenmeisje
06-10-2023 om 11:18
Ter Apel. Het gaat écht uit de hand lopen.
Het is niet meer 'genoeg is genoeg'.
Men zit nu op niveau 'teveel is teveel'...
Een pure volksopstand.
Dit naar aanleiding van diefstal uit een auto.
De burgemeester weet ook niet meer wat hij nog kan doen.
Hoe lang laat de demissionaire regering de mensen hier nog met de stront zitten???
https://www.rtvnoord.nl/nieuws/1075109/burgerwacht-opent-klopjacht-op-asielzoeker-in-ter-apel
De burgerwacht Ter Apel kreeg maandag aan het einde van de middag een melding van diefstal, aldus Willeke Vroom van de burgerwacht. 'Onze mensen betrapten hem op heterdaad en hebben meteen de achtervolging ingezet. Hij rende het maïsveld achter de Markeweg in.'Omdat de eigenaar van de gestolen portemonnee uit Nieuw-Weerdinge komt, werd ook de burgerwacht uit dat dorp ingeschakeld. 'Daarom werd de groep zo groot', zegt Vroom. 'Het ging als een lopend vuurtje. Iemand meldde zich met een drone met warmtecamera. Een boer kwam aanzetten met een hoogwerker zodat we over het maïsveld konden kijken. Het leek bijna een soort klopjacht.'
Uiteindelijk sloten veertig tot vijftig man aan.
Nicole123
24-01-2026 om 19:46
Mick87 schreef op 21-01-2026 om 09:09:
we kunnen er nog pagina's vol over schrijven. Maar we halen ons een hoop ellende op de hals. Los van dat ons sociale stelsel dit niet aan kan en we onvoldoende woningen hebben, halen we een cultuur binnen die haaks op de onze staat. En daarnaast een groot aantal getraumatiseerden waar we niet genoeg hulp aan kunnen bieden.
Maar hé: we deugen wel lekker.
Zou jij dan tegen mensen die nu bijv vluchten voor het regime in Iran zeggen: stik er maar in, jammer als we je straks terugzien op tv in een lijkzak maar ons sociale stelsel kan jou niet aan?
Poezenmeisje
24-01-2026 om 20:12
Nicole123 schreef op 24-01-2026 om 19:46:
[..]
Zou jij dan tegen mensen die nu bijv vluchten voor het regime in Iran zeggen: stik er maar in, jammer als we je straks terugzien op tv in een lijkzak maar ons sociale stelsel kan jou niet aan?
Iraniërs willen geen asiel zoeken, die willen alleen maar dat het regime opsodemietert zodat ze hun land weer kunnen opbouwen.
Ze vluchten niet, ze gaan de straat op om te demonstreren.
Gebruikersnaaminvullen
24-01-2026 om 22:16
Mick87 schreef op 21-01-2026 om 10:09:
Neemt natuurlijk niet weg dat de oplossing voor dit probleem niet zo gemakkelijk is. Grenzen dicht is makkelijk geroepen dan gedaan. Bovendien grenzen we geografisch aan het Midden Oosten en Afrika. En we hebben allerlei verdragen en gedoe.
Maar merk wel dat ik het complete waanzin vind waar we mee bezig zijn.
EU moet de koppen bij elkaar steken en de asielwetten hervormen. En Nederland moet echt iets aan het DAFT visum doen, nu komen er heel veel Amerikanen naar NL.