Media en cultuur Media en cultuur

Media en cultuur

Anti WK Voetbal topic

Ik kijk geen voetbal, man wel. WK is erg, want dan is er ELKE DAG voetbal op tv. Dus deel hier je ergernis over voetbal op TV en tips over wat voor leuke dingen je kan doen tijdens zo’n wedstrijd. Ooit zond Nederland 1 of 3 tijdens de wedstrijden engelse detectives uit bijvoorbeeld. 

Ja die Britse detectives keken wij altijd. Nu weet ik het nog niet, zal wel herhalingen kijken worden op BBC Nl.


Echt enorme hekel aan de hype die ontstaat. Alles is ineens verbonden met het wk. Vreselijk om al dat gepraat eromheen. Man kijkt wel, maar hier gelukkig geen avondjes om samen te kijken meer. Met de finale zijn wij al op vakantie, gelukkig. 

Zelfs op het werk is de gemeenschappelijke woonkamer oranje aangekleed. Maar als we ver komen, ga ik denk ik ook wel kijken, dan ben ik toch benieuwd hoe het afloopt.

We kijken niet; 2 mannen die het organiseren en waar we een hekel aan hebben; Trump en Infantino…..Fijn dat er mooi weer aan komt en we heerlijk in de tuin zonder buis hangen…..

Pff ik woon aan een plein met terrassen... Allemaal oranje vlaggetjes plus een hele grote vlag met de Nederlands leeuw. Het doet emotioneel en esthetisch pijn. En dan heb ik al een brief gekregen met dat ze lawaai gaan maken en een extra (versterkte) muziekband gaan inhuren. Dat gaat akoestisch pijn doen. Ik snap dat je van een voetbalwedstrijd kunt genieten maar dat $%**-circus eromheen... waar is dat voor nodig? Het is gewoon geïnstitutionaliseerde burenoverlast. En ja, allemaal voor de commercie natuurlijk. Ik hoop dat ' we' er snel uitliggen. 

Ik heb er ook een hekel aan. Maar wij zijn in de minderheid, zelfs op dit Forum omdat de rest het een nationale trots vind en onderdeel van de saamhorigheid. 

En dan hebben wij het nog geen eens over dat Trump het WK gebruikt als propaganda voor zijn regime.

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.