Relaties
Marleen83
03-09-2025 om 20:31
Vriendinnen Noord Nederland
Hallo ik ben Marleen 42 jaar en woon in Groningen. Het lijkt me leuk om hier nieuwe contacten op te doen om mee te wandelen te fietsen of te fitnessen. Maar naar de kringloop of ergens een taartje eten of baar een kleinschalig festival gaan vind ik ook heel leuk! Ik woon samen met mijn vriend en onze 3 katten. Het zou leuk zijn als je rond mijn leeftijd was en ongeveer dezelfde interesses hebt. Ik heb hsp add en autisme. Misschien handig als je in noord Nederland woont omdat ik afhankelijk ben van openbaar vervoer. Ik heb wel een ebike. Groet marleen
Luna-Mae
10-09-2025 om 21:56
Hi, ik zou even je foto aanpassen. En je naam laten verwijderen. Voordat kwaadwillenden de informatie uit je post gaan misbruiken.
Verder wel leuk dat je laat weten op zoek te zijn naar nieuwe vriendinnen!
Picunia
12-09-2025 om 15:33
Jammer dat er geen vrouwen op je oproepje hebben gereageerd. Ik ben te oud, dus aan mij heb je niet veel. Maar ik reageer omdat ik lees dat je behoefte hebt aan contacten in Groningen. Die contacten kun je ook opdoen door vrijwilligerswerk te doen, bijvoorbeeld bij het Rode Kruis of Humanitas. Ik hoop dat je leuke mensen treft. Succes!
Reageer op dit bericht
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.