Mirthe
20-01-2010 om 14:58
Iemand ervaring met pabu?
Hoi,
Wij hebben het dringende advies van school gekregen (nuja eindelijk dan toch want we zaten er al jaren tegenaan te duwen) om ons kind op IQ te laten testen (meerbegaafdheid, hb etc). Kind gaat te snel op school en is nu alweer toe aan versnellen uitbreiding dat er vanuit een externe begeleider is aangeraden om ons kind te laten testen zodat school handvatten kan krijgen hoe om te gaan met ons kind. Natuurlijk ken ik het CBO (is wat ver weg, Nijmegen) dus ik dacht eerder aan de PABU (Utrecht). Mijn vraag is, wie heeft ervaringen met deze instelling? Goed of slecht! Graag hoor ik er iets over.
Mirthe
Yta Chalne
20-01-2010 om 15:32
Ander adres
Een goed adres wat ik je kan aanbevelen is Basis in Perspectief, in Nieuwegein. Erg vakkundig, goede sfeer, prima adviezen. Is wel te googelen.
Pabu is ook prima, maar een stuk minder persoonlijk.
Mirthe
20-01-2010 om 16:02
Yta
Hoi Yta (Cindy26
Dank dank, ik heb ze gelijk gebeld nadat ik de website had bekeken, ze klonken iig zeer bereidwillig. heb wat kritische vragen gesteld waar ze ook met vlag en wimpel doorheen gingen. Ik ga ze in ieder geval een mail sturen om te kijken of ze iets voor ons kind kunnen betekenen (de jongste je weet wel). Hoe staat het met jouw dozen?
Mirthe
p.s meer informatie is nog steeds welkom hoor! Ik ben aan het uitzoeken wat bij ons kind het beste zou passen.
rodebeuk
20-01-2010 om 16:17
Daar kom je nu mee yta ;-(
Nadat wij een fortuin hebben laten liggen in Bilthoven.
Ik was ontevreden over de intake van Pabu en ben daarom gegaan naar een bureau waar school mee samenwerkt. Was errug duur. Verder op zich wel tevreden, geen gekke dingen.
Maar junior lijkt ook de molen in te moeten.. nou ja, dan heb ik toch nog wat aan je advies!
Yta Chalne
20-01-2010 om 18:59
Ha mirthe en rodebeuk
Het is best lastig iets en iemand te vinden die bij jou en je kind past. Bij BIP was ik ooit totaal verbaasd dat ze echt snapten wat er moest gebeuren, en dat ze écht gezien hadden wie en wat het kind was. Sindsdien (jaren geleden) ken ik al een heleboel mensen die tests/ begeleiding etc. via hen hebben gehad, en meestal naar grote tevredenheid. Ze zijn ook bijzonder goed in contacten met school, en omdat ze erg goed bekend staan is mijn ervaring dat leerkrachten makkelijker naar hen luisteren dan naar de ouders. Wat bizar is, maar daar is BIP niet verantwoordelijk voor natuurlijk ![]()
Rodebeuk, ik schat in dat hun manier van werken goed bij jou past!
Enne, Mirthe, kan ik al aan de slag? Je weet dat ik er dol op ben 
