Huiskamer Huiskamer

Huiskamer

Leef jij op grote voet 😜

wat is jouw schoenmaat? En alles wat je er over kwijt wil .

Peiling

Wat is jouw schoenmaat
159 stemmen
9%
21%
28%
13%
14%
15%

FaithfulDuck87

FaithfulDuck87

03-08-2025 om 18:46

heel standaard maat, maat 40

41/42 ligt aan het soort schoen.

Ik heb maat 40 veel te groot vind ik. Had liever een maatje 38 😅

Ik heb maat 38. Bij een lengte van 1.66 vrij gemiddeld denk ik.

38. Ik had altijd smalle voeten, dus ik kon vanwege de stand van mijn tenen soms ook wel in maat 37. Sinds mijn zwangerschap is mijn voorvoet wat breder geworden waardoor de 37'ers niet meer passen. Ook de schoenen met een puntige neus (pumps, laarzen) zitten eigenlijk niet zo lekker meer. Jammer, want ik had/heb een flinke schoenencollectie. Eigenlijk loop ik nu het liefste op een bepaald model sneakers (ook handiger bij achter kind aan rennen). Daar heb ik er uiteraard meerdere van, want ik wil wel iets te kiezen hebben  

Friezinnetje schreef op 03-08-2025 om 18:46:

heel standaard maat, maat 40

Is dat nog steeds zo, nu je zo afgevallen bent? Nadat ik veel afgevallen was, had ik meer dan een halve schoenmaat minder.

Ik heb nu mt 38. Soms 37,5, soms 38,5. Voorheen 39.

FaithfulDuck87

FaithfulDuck87

03-08-2025 om 19:05

Lali schreef op 03-08-2025 om 19:01:

[..]

Is dat nog steeds zo, nu je zo afgevallen bent? Nadat ik veel afgevallen was, had ik meer dan een halve schoenmaat minder.

Ik heb nu mt 38. Soms 37,5, soms 38,5. Voorheen 39.

ja, nog steeds

Maat 40/41. Vind ik wel prima bij mijn lengte van 1.81.

Als tiener en jong volwassene had ik maat 37 en toen al vrij brede voeten. Nu heb ik maat 39 nodig voor de breedte, alleen mijn sportschoenen koop ik soms in een speciale breedtemaat. Maar heb dus altijd veel ruimte bij mijn tenen over in de lengte. Mijn voeten zijn soort vierkantjes 🤡

Meestal maat 39, maar die is vaak aan de grote kant, maat 38 is dan net even te klein. 's Winters komt maat 39 met mijn maat 38,5 voeten goed uit met lekkere dikke sokken, 's zomers glij ik weg in mijn schoenen. Inlegzooltjes maken het vaak ook net even te krap.

Ene voet 41.5 andere voet 42.5

Volgens mij is 39 de meestverkochte damesmaat. Dat zou ook uit de poll moeten komen. Ik heb maat 37,5, gestemd op 37.

Maat 40 bij een lengte van 1.84, heel netjes, vind ik. 

Ik heb maat 36, maar ik ben ook wat korter dan gemiddeld.

Maat 42 vanaf de geboorte van eerste kind. Lastige maat tegenwoordig wel makkelijker maar wel altijd vrij nette en degelijke merken als gabor en ecco en niet alle kleuren gaan tot 42. Had liever 41 gehad want daar is meer keus in.
Echte sportschoenen en pantoffels is helemaal lastig. Ze komen dan vaak met heren modellen aanzetten maar die zijn te breed voor mijn smalle voeten en de hiel is te hoog.

Voetmaat komt wel overeen met mijn lengte dus ziet er niet heel groot uit.

Reageer op dit bericht

Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.